NAJ kozmetika na suche a poskodene vlasy

Príspevok v téme: NAJ kozmetika na suche a poskodene vlasy
slnecnica

ahojte holky,vedeli by ste mi z vlastnej skúsenosti poradit?pred tromi mesiacmi som radikálne zmenila farbu vlasov, z tmavohnedej skoro čiernej mi kaderníčka premelirovanim a zafarbenim vytvorila peknú orieškovo hnedú.ale....moje vlasy sú odvtedy veĽmi suché, Ľahko sa lámu a štiepa a sú ako bez života.neviete mi poradit najlepsiu kozmetiku na takyto typ vlasov?momentalne pouzivam schaumu ale nič moc.

simQa

ahohte baby.ja mam taky isty problem.mala som vlasy celkom v pohode,az kym mi kamoska nespravila melir na ciernych vlasoch.resp.dala mi na nich peroxid,aby farbu vytiahla a mohla mi to nafarbit na cerveno.vzdy som to tak chcela tak som myslela ze to bude dobre,ale vsak zistila som ze som spravila riadnu kravinu...dodnes lutujem ze som si to dala spravit,odvtedy mam vlasy strasne suche,lamu sa mi pri kazdom cesani a konceky mam taktiez rozstiepene...skusam vselijake mozne vyrobky..momentalne mam gliss kur sprej na lamajuce sa vlysa a nezmyvatelny kondiciober a roune sampony..ak niekto z vas vie o nejakom dobrom vyrobku po ktorom by sa moje vlasy rychlo spametali tak vas prosim poradte.dakujem

barmanka

ja mam vlasy hnede po plecia trosku dlhsie a mam ich suche....su dobre tie spraje(napr. od gliss kur) na vlasy??????naj by bboolo keby mal niekto skusenost

amorea

velmi dobry je gliss kur ten zlty ale celkovo gliss kur je dobry na znicene a suche vlasy...ale k samponu a kondicioneru treba aj neaku specialnu kuru masku, alebo bezoplachovu kuru...papa

Mimi323

lw, olivový olej dávaš zbytočne, s vlasom to nič nespraví, pretože olivový olej má veľkú molekulu a nezachytí sa na vlase.

lw

Ak mas rozstiepene konceky, tak ti pomoze jedine ich odstrihnut- teda podstrihnut vlasy...preto, aj ked tti v reklame tvrdia, ze taky a onaky sampon ti vlas zregeneruje,, je to blbost...rozstiepene konceky sa bud stiepat dalej...takze odstrihut. Kvalitnou kozmetikou mozes stiepaniu akurat predchadzat. Ale najucinnejsie su podla mna domace masky, na tie ja nedam dopustit....aspon raz za dva tyzdne si zmiesam v miske olivovy olej, lyzicku medu, ak mas svetle vlasy nakvapkaj aj citron, zltko z vajicka a pridam este trochu kondicioneru alebo masky na vlasy a napatlem si to na hlavu. na to si natiahnem igelitku a uterak, kvoli teplu a necham na hlave kludne aj tri hodiny. potom oplachnem a vlasy umyjem. Vysledok na nezaplatenie :)

kiki

Kura na vlasy od Alverde s aloe vera a ibistekom. Stoji okolo 60 sk,je to prirodna kozmetika a intenzivna hydratacia na vlasy. Ja som s nou spokojna.