NAJ kozmetika na suche a poskodene vlasy

Príspevok v téme: NAJ kozmetika na suche a poskodene vlasy
slnecnica

ahojte holky,vedeli by ste mi z vlastnej skúsenosti poradit?pred tromi mesiacmi som radikálne zmenila farbu vlasov, z tmavohnedej skoro čiernej mi kaderníčka premelirovanim a zafarbenim vytvorila peknú orieškovo hnedú.ale....moje vlasy sú odvtedy veĽmi suché, Ľahko sa lámu a štiepa a sú ako bez života.neviete mi poradit najlepsiu kozmetiku na takyto typ vlasov?momentalne pouzivam schaumu ale nič moc.

kristela

hmmm, co ja viem, ja by som na suche vlasy hennu velmi nedavala. ta praveze este viac vysuseje. myslim, ze je vhodna skor pre jemnejsie vlasy so sklnom k rychlemu mastentiu. ak mas suche, kup si Fitoval na suche a poskodene vlasy v lekarni, davaj zabaly, masky (ci uz prirodne alebo aj ta genera uz spominana je dobra) ale hennu radsej nie. samozrejme, nezehli si ich ani inak tepelne netyraj, to im na hydratacii neprida. ked sa k nim budes spravat setrne a vyzivovat ich, vysledok sa urcite dostavi :)

liana

samponik a kondicioner Panthenol od Dr. Mulera (len tato znacka). kupis v lekarni. tiez mam suche vlasy a tento sampon s kondicionerom je to najlepsie co som za dlhsiu dobu vyskusala.