Ako sa dostat na univerzitu komeskeho ,odbor psychologia???

OBLACIK

ahojte,studujem na strednej skole zatial-zahradnicka, chcem sa spytat ze ked zmaturujem s uplne dobrymi znamkami mozem sa dostat na univerzitu komeskeho ,odbor psychologia??

Khana

Moja spolubyvajuca studuje psychologiu (Brno - MU). Na prijimacky sa ucila rok a pol dopredu vsetko co jej prislo pod ruku a mohlo s psychologiou suvisiet. Biologiu musela vediet v podstate asi tak, ze ked mala z nej regularnu skusku tak bola lahsia ako samotne prijimacky z biologie. A mala predmet statistiku, z ktoreho ma vela studentov psycho. dost prievan, takze vediet matiku sa urcite zide.

absolvent

Dnes to nie je o vedomostiach ale kto viac da ten jede, ved sa zobud. Len protekcnych deticiek byva viac ako mozu prijat. Ty si neni z Blavy ked nevies jak zivot bezi,co?

miiimaaa

Prosim Vas aka literatura je najlepsia na prijimacky? Asi niesu ziadne vzorove testy co? Alebo ake typy uloh tam tak su?

alickaa

dakujem za info,:D
Ma matematika velky vyznam pri psychologii?Doteraz som mala z nej dvojku,ale teraz som v druhom rocniku na gympli a mam 3.Ostatne predmety mi ale idu mam 1, max par dvojok.

alickaa

dakujem za info,-D
ma matematika velky vyznam pri psychologii?zatial som z nej mala dvojku ale teraz som v druhom rocniku na gympli a mam 3.z ostatnych predmetov mam ale 1,max.par dvojok.