Velmi jemne vlasy - co s nimi?

sunsilk:)

ahoj tinuska, prave som pisala v druhej teme o sansilku...tiez mam jemne vlasy,aj sa mi kuceraveju...pouzivam fialovy sunsilk...odporucila som ho vsetkym mojim znamym a su mi zato vdacni :) skus

glacierka

ja mam teda farbene vlasy a vobec nie je pravda, ze by mi na nich drzal lak.. mozem si nalakovat hlavu sto-krat, vzdy mi to po chvili padne..

amika

Ja mozem vrele odporucit sampon,kondicioner alebo masku od Redken,su fakt uzasne uz po prvom pouziti! Skoda,ze som tie vyrobky nevyskusala uz davnejsie,teraz mam vlasy take vlacne a vyzeraju krasne aj na pohlad aj na dotyk. :-))

tinusska

mne zas kadernicka doporucila si ich trosku zafarbit, ze sa trosku vysusia, a lak bude na nich drzat... lebo ja ako riadne si zalakujem hlavu, a za desat minut, nist... ako keby tam nebolo ani raz streknute...

glacierka

tak to si stastny clovek, ked si nefarbis vlasy.. ja uz asi 7 rokov vkuse.. preto pouzivam tie balzamy, aby som nemala vlasy vysusene.. a fenujem ich fakt ked je to nutne...

tinusska

glacierka, oki, skusim ich este trosku zhustit... vzdy ked chcem niekam ist, tak si musim zmyt vlasy a fukam ich v predklone...

tinusska

inak, mam strasne hustu hrivu, niekolko rokov som mavala vlasy na cca 2 cm, nefarbim si ich, ani melir, ani trvala...

glacierka

Ahoj. Ja mam presne take iste vlasy. Osvedcil sa mi sampon LOREAL Elseve šampon Regenium, stoji okolo 120 korun. Mam po nom ovela hustejsie vlasy. Hlavne nepouzivaj ziadne kondicionery. Po nich vyzeraju vlasy este jemnejsie. Iba ak raz do tyzdna balzam na vlasy.