Ako si mam prestat honit?

prehoneny

Mam 27 a honim si ho pravidelne od 13.Konecne mam dievca a nemozem stym prestat. ked sme skusali spolu sex tak som mal len chvilkovu erekciu takze k nicomu nedoslo. je velmi tolerantna tak som sa na nu aspon parkrat vystriekal. akoby my ten penis ochabol a nie je schopny erekcie bez masturbovania.

Jaguar

AD Trineo/ Neviem ako mozete pisat o niecom s cim evidentne nemate skusenosti. Ja to praktikujem tiez od mladosti a nikdy som si to takto nebral. Ziadna konvergencia k egoizmu a "vylucenia" partnera sa nekona. Mam manzelku 8 rokov a mame spolu sex 3 - 4 krat do tyzdna ak nie som pod pracovnym tlakom (vtedy to je maximalne raz).

Je pekne pozerat na ducha a viem ze som extremne skazeny a nie som dobry krestan - ale nakladat vystrasenym detom viac do ich zmatenych myslienok nie je podla mna spravne. Dusa je a bude zavisla na tele kym zijeme. Musime jest, musime spat, musime dychat. Viem ako funguju dynamicke systemy a netrufam si tak striktne vylucit nieco co (ne)musime - hranici to s aroganciou a pychou.

Myslim, ze masturbacia moze byt skodliva v urcitych hranicnych pripadoch, ale nie pre zdraveho jedinca. Cital som zopar Freudovych analyz, ale ten vacsinou 'neliecil' zdravych jedincov a Gauss nepusti - tych je vacsina. Chcem ale upozornit, ze nie som psycholog, takze moj nazor nemoze mat vacsiou vahu ako ten vas.

A co sa tyka masturbacie a prospechu v skole - nespajal by som si to. Ja som mal tiez prospech 3 - 4 a dneska meetingujem a lietam do zahranicia, vozim sa v BMW a jedina vec ktora mi nicila prospech bola moja pohodlnost.

.

Dakujem trineo pomohlo mi to uz to nerobim skoro vôbec uz som mesiac abstinoval a za ten mesiac som to spravil len raz a citim sa lepsie a taky štastnejši dakujem a prajem ti vsetko krasne do života a abi ti to vidrzalo.