Veľmi suchá pleť

Príspevok v téme: Veľmi suchá pleť
majkaM

moja tvár volá SOS !!! a neviem ako jej mám pomôcť...vždy v tomto ročnom období ju mám veľmi vysušenu...mám samé drahé a značkové krémy(lancom, vichi) ale ked si ich natriem pleť mi priam horí! mám suché flaky po tváry a ked prídem do nejakej vykurovanej miestnosti okamžite mi horia líca a som celá červená!!! kožná mi veľmi nepomohla...predpísala excipial ...ten ma síce neštípe po nanesení ale ochvílu mam po tvári zasa suché flaky!!! poradte mi prosíííím

ivka.

bože v tej rýchlosti som si neprečítala celú tvoju tému. Tak to mlieko si mala a nepomohol. škoda, lebo mne pomohol. Ale krémy z drogéria aj keď značkové ti veľmi nepomôžu. (ale najviac premastí AB mandľový). Ešte skús kalciovú masť. Tá je na podráždenú pleť a je aj liečivá.

ivka.

je to "asi" na predpis a je to mlieko na extrémne suchú pleť a volá sa asi exipial lotio. presne neviem, daj do googlu. mne to veľmi pomohlo. má to ľahkú konzistenciu, dobre to vonia a fakt pomáha. dala mi to lekárka, lebo mi strašne svrbel krk a mala som ho hrozne suchý. a potom som si to natierala aj na tvár a telo, lebo sa mi tvorili také extrémne suche a začervenalé fľaky. doporučujem.

majkaM

dakujem ti za radu... tu značku poznám ale ešte som ju neskúšala! tak ale teraz už vyskusam! ešte ma napadlo že mi doktorka hovorila že je možné že mám alergiu na zimu! no a na to neexistuje liek :o(

neva

Tažko všeobecne radiť, najlepšie je vyskúšať na vlastnej koži, čo jej vyhovuje. Ja mám teraz LIRENE krém na suchú a citlivú pokožku. Som spokojná. www.hana.sk
kupila som to v DM, stojí okolo 4 €.