Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: zapal obliciek

RNG

Vidno ze je po pol noci uz mi to neberie. Jedna sa o synteticku formu progesteronu, nie estrogenu.
Mnohym zenam na to pomoze brat potravinovy doplnok yam, divoky mexicky, ktory obsahuje Diosgenin, polotovar na rozne hormony, vcitane progesteronu.
Davka je 2x1 gram, standardizovane na 10% Diosgeninu.

RNG

Norethisterone je synteticka forma hormonu podobna estrogenu. Samozrejme ako vsetky neprirodzene chemikalie v tele ma skodlive bocne ucinky.
Podla literatury 1 z desat zien ich pociti pomerne skoro, samozrejme tieto data su s pomerne kratkodobeho pouzitia, dlhodobe sa zasadne neuvadzaju
www.ehow.com
Ale neuvadzaju tam problemy s ladvinami specificky.
Dovodov na zapal ladvin je plno, od viralnych cez bakterialne az po kvasinkove a plesnove nakazy. Kazde treba adresovat prislusnymi prostriedkami
Na bakterialne-streptokokove pomaha pit roztok citricidalu,
na kvasne a plesnove brat vacsie davky carvacrolu najmenej 3x100 mg(z oreganoveho oleja)
Proti virusom je dobre si zvysit podstatne viralnu imunitu, co tu uz bezali mnohokrat v roznych temach, ako herpes, HPV EBV a ine.
Ciste protizapalove doplnky, ktore sice znizia zapal, ale neodstrania pricinu toho zapalu su boswelin, bromelain a ine enzymi, a najma niekolko gramov denne curcuminu(vytazok z pakorena turmericu=curcuma longa, zlte farbivo napr v horcici.)

aaandy

Ahojte všetci ja by som Vám radšej poradila vybrať si niečo prírodné ako napríklad hubu reishi ktorá prečisťuje organizmus a obnovuje všetky orgány.Keby ste mali záujem napíšte mi andreafuleova@azet.sk

inecka_

...treba veeeeeela vela pit ...aby sa oblicky precistili poriadne aby vsetko zle islo perc ...hlavne urologicke caje ..v lekarni ich v pohode kupis ...mne povedal doktor ze aj Coca Cola je dobra na to ...dalej vela brusnic, cucoriedok musis jest ...nikdy ti nesmie byt zima na nohy na to si davaj velky pozor ...aby ti nikdy nepremokla obuv ....nechodievaj sa kupat niekde kde je vela ludi pretoze pre teba to neni dobre ...mala by si byt v prirodnych vodach ..more, jazero lebo bazeny su pre teba spinave kedze sa tam kupe vela inych ludi ...akurat som na chorej z oblickami takze ti pisem aktualne ..ja to mam vrodene takze sa toho nikdy nezbavim uz to mozem len regulovat aby to nevypuklo spravnym dodrziavanim tohoto vsetkeho ...aj ked nie vzdy sa to da a potom to takto dopadne :/ :) ...a este aby som nezabudla ..nezdrziavaj nikdy( vzdy bez na zachod ked ti treba ) ...papa

zaujimave

Zaujimave,teraz tu sedim,hladam nejaky prispevok o zapale ladvin a vyhodilo mi tento vyse roka stary.Prave tiez beriem Norethisteron a straaasne ma bolia kadviny,uz tu od rana polihujem a napajam sa cajmi.Zeby ten norethisteron mal s tym nieco spolocne?

snad nie je neskoro

pyelonefritida,skor doxybene, ale najskor by som isla k lekarovi, chcelo by to cosi silnejsie ,napr.ciprofloxacin.inac so zapalom obliciek nie je ziadna sranda, moze to viest k zlyhaniu obliciek alebo otrave krvi.

jaja

potrebovala by som radu.Ladvina ma boli tak, ze neviem poriadne dýchať,ani sedieť,beriem Norethisteron na upravu cyklu.Môže to byť z toho lieku? Niečo mi poraďte,čajíčkujem, ale je to stále rovnaké.Ď.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zapal obliciek - Fórum - ZDRAVIE.sk