Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zapal

Príspevok v téme: zapal
dada

Na prsteniku pri nechte sa mi urobila ranka, nepamatam si zeby ma tam nieco pichlo, neviem s coho to je ale strasne ma to boli a uz to mam aj poriadne zacervenale, bola som aj u lekara dal mi nejake masticky ale akosi mi nepomahaju, vyzera to byt zapalene, neviete mi niekto poradit ako na zapal, som tehotna a nechcem brat niejekae lieky, ale nieco ak viete co by mohlo pomoct budem velmi vdacna

vsevedka

Dadka nepíšeš u akého lekára si bola, či u v všeobecného, či kožného...
Najlepšie by bolo, keby to videl chirurg. Chápem tvoje obavy aby liečba neublížila dieťatku, možno nebude ani potrebný malý chirurgický zákrok, skús sa opýtať na alkoholové zábaly. Mne to pomohlo, mala som raz podobný problém na prste pravej ruky, prst som mala taký opuchnutý ako dva dokopy a chceli mi to otvoriť, ale ja som poprosila, nech ešte počkajú, že skúsim alkoholové obklady a do dvoch dní to super zabralo. Myslím že som používala Burow alkohol.Síce sa mi následne na tom prste zošúpala pokožka, ale to bolo menšie zlo. Následne treba len dôsledne premasťovať.
Prajem ti zvyšok bezproblémového tehotenstva.

Ivka 1

Dada pomohlo by Ti striekat na to Aloe
sprej a aloe gelly ak to nemas zahnisane. Ak to je zahnisane tak propolisovy krem. Mozem Ti o nich poslat
info ak budes chciet. Su na prirodnej baze a teda vhodne aj pre buduce mamicky.

dada

skusala som ju davala som si ju asi dva dni ale akosi sa nezdalo nic lepsie tak som zas davala tu masticku co predpisal lekar, ale teraz je tomu uz asi tri tyzdne a nic neucinkuje, neviem uz mam stoho obavy, ale dakujem za radu

panča

skusala si ichtiol/camphor mast ? je to taka hnusna hneda smradlava mast, je bez predpisu a je skvela -vytiahne zapal na povrch a ucinkuje rychlo

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zapal - Fórum - ZDRAVIE.sk