Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bielenie zubov

Príspevok v téme: bielenie zubov
joane

ahojte, vie mi niekto poradiť ohladne bielenia zubov? mám svoje zuby zdrave ale nemaju prirodzenu peknu bielu farbu, a to mi bráni sa naširoko usmievať. Darmo, že ich mám bez kazov, keď sa človek usmeje, prvé čo je vidieť je ich farba. čitala som viackrát o bielení metodou Brite smile. Absolvoval to niekto? Vraj sa používajú nízke hodnoty peroxidu, takže to nie je až tak škodlivé pre zuby. samozrejme zubári, čo to robia tvrdia že je to ok, ale je to tak naozaj? Inak, v amerike je bielenie zubov úplne prirodzená vec, takže by to nemalo byť asi až také škodlivé na sklovinu. Počula som taký fór zo strany američanov: že ako poznáš človeka z europy? má žlté zuby :-). Privítam akýkolvek názor a hlavne by ma zaujímali tie, ktoré s tým majú praktickú skusenosť. Vraj to stojí od 15-20 tis, v závislosti od odtieňa ktorý chcete dosiahnuť. Ďakujem vopred.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bielenie zubov - Fórum - ZDRAVIE.sk