Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Make-up na aknoznu plet

vivine

ja pouzivam takisto maybelline dream mate mouse, mam citlivu plet,a le od tohto make upu sa to nezhorsuje, ja ho bezne dostanem kupit za cca 320 sk, ale napr. teraz bol v dm za 209sk, co je uz asi prijatelne

kikina

mimi, 500Sk je prijatelná cena? no pre študentku podla mna rozhodne nie.... nič v zlom
ja ti odporúčam maybelline dream mate mouse- úžasný penový makeup, veľmi prirodzený,úžasne ľahký budeš mať odneho krásnu hladkú tvár. Ale tým že je prirodzený aj slabšie kryje- ale korektor to spraví. Majú odtiene od snehovej po čokoládovú pleť. Ja mám tiež problematickú pleť, a nezničilo mi to ani najmenej- nevyhodili sa mi od toho žiadne vyrážky. Cena je okolo 280Sk, nieje to málo, ale tak dá sa.

kvaki

cawko ja mam uz dlho akne a pouzivam makeup od dermacolu s vytazkom s cajovnika. mne sa velmi paci lebo celkom dobre kryje a od ostatnych mekeupov sa mi akne este viac zhorsovalo a od tohto nie

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Make-up na aknoznu plet - Fórum - ZDRAVIE.sk