Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Alkohol

Príspevok v téme: Alkohol
hip hop 67

Strašne mi vadí ked si priateľ vypije. neznášam to, lebo potom sa s nim nedá baviť. teraz máme isť na ples, už si viem predstaviť ako to bude: opije sa, nebudeme ani tancovať,lebo nebude vládať a nebude mať náladu.už som fakt zúfala, vôbec ma neposlúchne ked ho prosím aby nepil. aj tak sa vždy ožerie. už neviem ako na ňho.

klopklop

Ruky od neho prec,vzdy bude uprednostnovat flasu pred Tebou.Vely zivot budes vlastne sama.Ak si myslis ze ho zmenis,tak ver mi,ze ho nezmenis nikdy.

pitie

Aj moj nazor nerataj s ním do buduceho zivota, lebo potom s ním budes trpiet. Musel by sa zmenit z lásky k tebe, ale ked to teraz nevie nerataj s ním.

bozica

nebudes s nim stastna raz ked ho poprosis a aj tak sa ozere nema to buducnost bude taky vzdy nezmenis to...skus mu povedat urob to pre mna prosim...a uvidis co ti na to povie ako sa zachova...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Alkohol - Fórum - ZDRAVIE.sk