Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

BOJIM SA NA PREZENTACIU :( POMOZTE PROSIIM

Príspevok v téme: BOJIM SA NA PREZENTACIU :( POMOZTE PROSIIM
mata01589

ahojte. PROSIM POMOZTE MIE . zajtra mam v skole prezentovat taku prezentaciu pred celou triedou a ja sa strasne hanbim :((( teda ja sa ani nehanbim ale bojim sa toho ze sa strasne zacnem cervenat, tym ze sa budem cervenat tak prestanem aj rozmyslat normalne, budem sa triast a budem cela v soku a vsetci to budu vidiet.. :((( prosiiiim poradte AKO SA UKLUDNIT????? ja sa strasne bojim sa postavit pred celou triedou a nieco prednasat !! vsetci budu pozerat, smiat sa a ja budem vyzerat hrozne :(((( je mi z toho normalne zle..prosiiim co mam robit? ako sa ukludnit?? ja som z toho uplne psychicky na dne..ja nechcem aby zase o mne hovorili ze som nejaka citlivka, hanblivka a podobne..prosiiiiiiim :(((((

hoolagirl

alkači :DDD
ja tiez prezntujem často pred triedou. vzdy mam tremu, aj ked teraz menej. velmi rychlo rozpravam a sem tam zakokcem. ale dolezite je hlavne na to percent ovladat to čo prezentuješ. budes sa citit istejsie. pozeraj sa im priamo do očí, komukolvek, pozeraj sa po triede. ak sa dá, sem -tam sa ich spýtaj na ich názor k téme, k nejakej informácie z prezentácie- to rozprudi komunikaciu medzi tebou a nimi a tiez medzi ostatnymi a neverila by si ako to pomôže. cmuk drzkam palce

evelin99

ok5 ma pravdu...ziaden persen nefunguje... mne nikdy nezabral... stamprlik zaberie na 100% ja to riesim takymto sposobom inak by som zlyhala na plnej ciare :)

xennia

Pri prezentovaní prác mi pomáha úsmev, keď pociťujem nervozitu tak sa usmievam :) Aj tí druhí to ocenia, skôr ako budú s tebou tŕpnuť ako to zvládneš. Keby niečo otoč to na srandu, predýchaj a pokračuj. Veľa šťastia a potom napíš.

isabel

Mne pomaha ked zacnem rozpravat nahlas. Tym sa sama seba upokojujem. To nam poradili ked som sla maturovat a naozaj to pomaha. A hlavne si daj na seba nieco pekne, nech ti to pozdvihne sebavedomie :o) A mysli na to, ze nikto z tych co tam sedia by to nevedel lepsie povedat ako ty. A este si hod do vrecka dajaky amulet, ja mam privesok, co ta tiez upokoji.

sweet

hej adka, ona teraz urcite pojde niekde do lekarne volakde do bratislavy sa trepat ked zajtra ide uz do tej skoly :D no proste sa nemas coho bat boze ved to su spoluziaci , oni ta nezbiju , a sak nech sa smeju nie , lepsie ako keby si mali vraviet ze si trapna alebo tak :) ber to s kludom ked si to tak zoberes vobec o nic nejde su omnooooho horsie veci nez takato prkotina , robis ako keby z tych 50 miliard ludi na svete co su , si prave ty ta ktora zaujme pozornost ich vsetkych tvojou prezentaciou =D proste hlavu hore a len smelo do toho prezentuj ako najlepsie vies, a neboj sa :) drzim nehet

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

BOJIM SA NA PREZENTACIU :( POMOZTE PROSIIM - Fórum - ZDRAVIE.sk