Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolest pri cikani

Príspevok v téme: bolest pri cikani
fata

Ahojte, kto by mi vedel poradit...dnes poobede som zacala mat velke nutkanie na cikanie, asi tak kazde 4minuty a pri cikani mi vyjde aj trocha krvy a az ma to tak stipe. A aj v podbrusku uplne na spodku ma pobolieva. Zajra sa chystam k lekarovi, ale az poobede, tak by som chcela aspon priblizne vediet, o co by mohlo ist...
dakujem za vsetky prispevky

RNG

Biseptol(ko-trimoxazole) je navrhnuta na potlacanie vnutornych provesoch v bakteriach a tym ich inhibiciu az znizenie. Samozrejme neplati to na vsetky bakterie, a uz vobec nie na ine mikroorganizmy, ako virusy, plesne a kvasne infekcie, ktore su vynicenim bakterii vlastne posilnene, lebo bakterie a kvasne infekcie su si vzajomni konkurenti.
Odporucam roztok citricidalu a samozrejme probiotika, ktore boli biseptolom znicene.
Dobry by bol aj oreganovu olej, ale pre jeho silnu korenistu chut alebo formu kapsuli sa to pre male deti nehodi.

fashion_girl

JAJKA001, diky ale kedze ma vysledky dobre co to je?moze to byt aj tim, ze sa ju odnaucame od plienky?a ked sa docikala lebo nestihla na serblik, ze sa hanbi teraz cikat do plienky?ona ako keby zadrziavala moc, fakt uz neviem co mam robit

jajka001_

fashion girl - tak dalsie odborne vysetrenia, nenechajte sa odbiť. ak tam má zápal, tá bolest chvilku trvá aj po zacatí liecby, pár dní

fashion_girl

Ahojte, mam velky problem, moja dcerka ma 2roky, ked cikame tak ma velke bolesti, krv, aj moc je vsetko ok, nemame ani teplotu skratka nic, len to cikanie, je ukrutna bolest, berieme Biseptol, aj brusnicovy sirup, co to je?ked su vyskedky ok, pomoze mi niekto?dakujem

hmmmmmmmmmmm

fata to je naskor zapal mocovych ciest, zbehni zajtra k obvodnemu, daju ti antibiotika.a treba vela pit,aby sa mocovy mechur preplachol, nepit nic kysle ani kavu, len vodu, alebo brusnicovy dzus, v lekarni su aj dobre prostriedky na doliecenie akovalosan uroval manosa sa to tusim vola, ale ak je to bakterialny zapal moc.ciest, to nie je sranda, infekcia sa moze dostat az do obliciek a krvi.preto skor k dr.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

bolest pri cikani - Fórum - ZDRAVIE.sk