Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kedy druhe dieta?????

hroza

PODLA TOHO NA AKE VECI SA PYTAS SI NEMALA MAT ESTE ANI TO PRVE , ZIADNA NORMALNA ZENA-MATKA NERIESI CEZ NET ,,KEDY DRUHE DIETA,, je to trapne a svedci o tvojej ubohej urovni a dovere k partnerovi

kori

podla mna uz teraz je ten spavny cas,,,teda aspon co sa tyka veku synceka....neviem ake su ine podmienky ale co sa tyka veku tak urcite je ten spravny cas

monin

Babenka, plne suhlasim s YXO-m. Ked partner nechce druhe, nesil to. Moj onoho casu chcel, ale bohuzial lubil \"nas zeny\" vsetky a podvadzal kde len mohol.... preto mam teraz 14 rocnu dceru a teraz budem mat az druhe, s druhym partnerom. Velky vekovy rozdiel? Mozno, ale takto budem mat dve stastne deti, lebo maju stastnu maminu. KEby som onoho casu dala na radu \"inych\" , mam mozno dve nestastne deti, na cele so mnou.... porozmyslaj.

monin

Babenka, plne suhlasim s YXO-m. Ked partner nechce druhe, nesil to. Moj onoho casu chcel, ale bohuzial lubil \"nas zeny\" vsetky a podvadzal kde len mohol.... preto mam teraz 14 rocnu dceru a teraz budem mat az druhe, s druhym partnerom. Velky vekovy rozdiel? Mozno, ale takto budem mat dve stastne deti, lebo maju stastnu maminu. KEby som onoho casu dala na radu \"inych\" , mam mozno dve nestastne deti, na cele so mnou.... porozmyslaj.

yxo

co myslis babenka, v casoch ked nebol net, baby odkial vedeli kedy je idealny cas, ked sa nemohli opytat inych.....?
panenky...
sama pyses, ze priatel nechce, tak potom??? kto tie deti bude vychovavat a zivit? my? hadam to je ta najosobnejsia zalezitost partnerov a nie cudzich ludi a ich nazorov.
idealny cas vo VASOM pripade nie je ten idealny cas v pripade INYCH- nemyslis?
ze by aj pocatie potomka sa malo podrobovat nejakym nazorom nezainteresobvanych, tak je to uz potom naozej velmi smutne...

marikaa

ja som o 5 rokov mladsia od brata a je to uplne fajn, myslim ze je to len na tebe, podla toho ako sa citis, ci si zabespecena a tak.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kedy druhe dieta????? - Fórum - ZDRAVIE.sk