Oplati sa chodit s hokejistom?

Príspevok v téme: Oplati sa chodit s hokejistom?
darinkake

vcera som sa dala dokopy s kamaratom,pozname sa skoro 4 roky a pred casom som sa rozisla s chalanom viac sme sa zblizili a tak to chceme skusit ale ja sa bojim lebo je starsi a byvalu podvadzal,je hokejista a ti to maju v sebe:(nechcem sa sklamat a mam ho naozaj rada ale bojim sa ze sa znovu zalubim a on ma sklame,rozpravat mu o tom nechcem:(co mam robit? mam si ho nejako otestovat?

Leonka77

Sportovec nesportovec podviest ta moze hocijaky :) to nie je poznavacie znamenie ze ta automaticky podvedie ked je sportovec, zalezi aka je povaha a ake ma priority. Ja som sportovkyna a nepodvadzam :D a moj priatel je tiez sportovec a klape nam to. Len o to je tazsie a vznikaju koknflikty ked mate obaja ine zaujmy, mna nesportovci nikdy nevedeli pochopit a preto sme sa aj hadali napr. ze som isla na trening a nie niekde s partiou si sadnut alebo tak..ale zas poznam vela parov co im to vyslo, je to aj o tolerancii.

Nela41

Neviem no športovci nie sú ideálni partneri, ale to záleží aj aká si ty tolerantná. Musíš počítať s tým, že celý život budeš tak trochu druhá koľaj pretože preňho bude alfou omegou zápas a kamoši, aspoň väčšinou to tak býva. S tým sa potom spájajú aj oslavy a podobne väčšinou veľa alkoholu a okukovanie báb v chalanskej partii a podobné veci.
Ja to vravím z vlastnej skúsenosti a ešte aj s kamoškinej. Ja som bola menej tolerantná a taký vzťah pre mňa nemal zmysel, ale kamoška sa 4 roky ťahá s jedným chalanom ktorý sa sťahuje ako na bežiacom páse. Za prvý rok na strednej sa videli 3 krát takže asi tak. Raz hral za Zvolen potom za PRahu potom bol ešte niekde ďalej ale neviem kde možno Švajčiarsko alebo čo ja viem čo niečo vzdialené proste.. potom sa zas vrátil niekde na Slovensko tak sa videli raz a tak.. takže neviem ja športovcov obchádzam ako sa dá lebo nie som voči tomuto tolerantná ale ak ty sa vidíš v pozícii že by ti to nevadilo tak v pohode

Simonella

darinkake - Nerad sa podla ludi tu, musis sama vediet aky je typ, charakter. Ci byvalu podvadzal, ako sa sprava k tebe, atd. .. my ho nepozname.

Ja mam tiez teraz priatela , no futbalistu, a dost veci mi vadi..Napr. on oslavuje narodky na viac krat. 1.x doma s rodinou (kde som bola aj ja) 2.x v praci a 3.x s tímom v bare. Ako pekne ma odpisal z tej 3. oslavy.. strasne som bola nasrata na to, ze ma tam ani nevolal nic, proste panska jazda,,, ale ja som v minulom vztahu na take zvyknuta nebola, proste vsetko sme robili spolu a aj tam by ma pozval, keby cosi take mal. Odargumentoval mi to tym, ze by som sa tam nudila. (No, to urcite...)
Ale inak je to skvely chlap. Nikdy ani svoju byvalu (s ktorou bol 6 rokov)nepodviedol..cize nehadzme vsetkych do jedneho vreca...Hoc vacsina je takych, ako sa tu pise :D musim uznat..

Jessi_1111

Dobrý deň.

Podľa mňa by ste mu mali dať šancu, každý má na to právo, Vaše obavy chápem, ale nie je potvrdené, že by aj Vás podvádzal. Čas možno na Vás nebude neustále 24 hodín denne, to asi ani Vy na neho. Ale skúste to, možno to vyjde. Je veľa párov, čo chodí s hokejistami, pár tu aj máte, vidíte.

Dovidenia.

blll

mala som dvoch hokejistov...s každým som bola viac ako rok a pol... jeden z nich napokon odišiel do zámoria no som na neho neskutočne hrdá....s prvým sa neustále navštevujeme v rámci kamarátstva....no a teraz mám tretieho, dúfam že posledny... :D hokejisti sú neskutočne príťažliví ale aj skvelí chlapi...no nie možno všetci, no ja som našťastie mala vždy šťastie na tých normálnych :) a sú skvelí v posteli :P

Mixela

Ahoj Ja chodím z hokejistom už asi rok a máme sa radi skôr ma štve to že na mňa niekedy nemá čas a to s tým podvádzaním nemá nič stým že je hokejista je to o charaktere chalana a aj od toho ako si ho omotáš ak budeš nehádava , nebudeš mu rozkazovať a podobne ne má ta prečo odkopnúť .

lucia7975468

chodim s hokejisto uz 4 roky...a stale sa milujeme :) nie kazdy hokejista je rovnaky..len treba najst takeho ktory vas nesklame :)