Oplati sa chodit s hokejistom?

Príspevok v téme: Oplati sa chodit s hokejistom?
darinkake

vcera som sa dala dokopy s kamaratom,pozname sa skoro 4 roky a pred casom som sa rozisla s chalanom viac sme sa zblizili a tak to chceme skusit ale ja sa bojim lebo je starsi a byvalu podvadzal,je hokejista a ti to maju v sebe:(nechcem sa sklamat a mam ho naozaj rada ale bojim sa ze sa znovu zalubim a on ma sklame,rozpravat mu o tom nechcem:(co mam robit? mam si ho nejako otestovat?

moniqa87

suhlasim s tebou lusyk...
takto hovori hlavne mlady clovek plny idealov a hlavne taky co este poriadny vztah neokusil...
teraz nemozes vediet co by si spravila ak...
aj ja som si myslela, ze v takom pripade, by som ho urcite pustila k vode... ale casom, ako nad tym uvazujem, teraz by som to uz s takou istotou vyriesit nevedela, snad to ani nikdy riesit nebudem musiet...
no a 5 deti? a vies si predstavit tolko deti sama uzivit?

lusyk

o 1O rokov mi das za pravdu,teraz hovori z teba mladost plna idealov, takych muzov, ktori su verni, vazia si svoju zenu a ja neviem co este nie je vela, povedz, kam by si s tymi 5timi detmi isla...ako by si ich sama vychovala? ale hlavne, ze si si zachovala svoju hrdost? prosim ta...to su kecy

darinkake

lusyk
nechapem,strasna lahostajnost....keby mam aj 5 deti odidem od takeho!!!na svete su stovky chlapov co by si zenu vazili a nepodviedli ju,ja to proste nikdy nebudem ochotna akceptovat nedovoli mi to hrdost ani povaha,nech si vravi kazdy co chce
urcite by som prestala milovat takeho cloveka.....keby bol skutocny chlap a nie babka tak im odola a ked nie nech ma aspon tu odvahu s tym vyjst von a podpisat rozvod..

lusyk

tronka - mame spolu deti, je dobry otec, je s nim veselo, este ani raz za ziadnou inou neodisiel - myslim tym, ze sa do inej nezamiloval,miluje iba mna a to mi staci...ved co, su v zivote aj horsie veci. neboj, prve roky som plakavala, trapila sa, umriet som chcela :-), ale boli tu deti. teraz? Pochopila som, ze zivot je o inom, ako o telesnej vernosti a chlapi su proste tak naprogramovani... Viac by ma trapilo, kebyze ma podvedie taky muz u ktoreho by som to ani vo sne nepredpokladala a este horsie, keby ma kvoli inej opustil.

.

športovci,ktorí robia kolektívne športy žijú svoj život.Nikdy medzi seba nevpustia ženy.Ženy majú len na reklamu a ako doplnok inak si vystačia sami.Jednoducho tak žijú od malička a ťažko to menia.Samozrejme že nie všetci ale je to tak.

tronka

lusyk dobre som ta pochopila ? ty si s jednym hokejistom uz cez 10 rokov a jemu skacu baby do postele a ty akoze nic ?? mu nato nepovies ???? to ako mi pripada divne !!!

lusyk

pravda je taka,ze hokejisti su taki...vsetci vrcholovi sportovci su taki, ale hokejisti trochu viac - proste to nie je o tom, ze nie je stastny s jednou, tak si zacne s druhou, on je stastny s jednou aj s druhou...aj s tretou..Mam doma jedneho uz cez desat rokov, viem o com pisem, proste baby im same skacu do postele a oni nemusia vo vacsine pripadov ani prstom pohnut. Aj ten moj je taky,neaktivny - sam by v zivote babu neoslovil, proste nema na to povahu, ale zeny po nom vyslovene idu a ten moj sa veru necha...a veru maloktory chlap sa zbalit nenecha. Zeny su prefikane az az, ked si nieco zaumienia, tak to dosiahnu a veru na hokejistov rady siahaju..taky je zivot

darinkake

no jo vsetci mate v niecom pravdu....4 roky su dost ale zase neboli sme naj kamosi vela veci som sa podozvedela teraz v poslednej dobe ale rozhodla som sa ze tomu dam sancu...
potom sa uvidi
a nehra v hornej dolnej ale v extralige,mudracik