Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako odvtedy zijem..

Príspevok v téme: Ako odvtedy zijem..
ginaba

ahoj, citala som si prispevok kde jedna (alebo jeden) uzivatel chcel aby sa dokoncovali zacate temy, nech ludia vedia ako skoncili, ako pokracuju atd.. Moj pribeh bol o tom, ze som bola milenka jedneho muza, on sa koli mne rozisiel a odisiel od zeny ku mne. a boli sme vtedy stastny. a ako to vyzera teraz? sme stale spolu a tesime sa na nase babinko, som este len v druhom mesiaci tehotenstva ale som hrozne stastna. Byvala zena mojho priatela (stale priatela, pretoze sa neplanujeme ani zobrat) bola a je od mojho priatela zavisla, teraz dost psychicky. My dve sa spolu nestykame, aj ked ma uz pozna. Nikdy mi neodpusti ze som jej zobrala manzela a ani jej to nevycitam. sme spolu, mame aj male hadky, co ma asi kazdy vo vztahu. Pred vianocami sme sa prestahovali do domceka, tak teraz si ho zutulnujeme a zabera nam to vsetok volny cas. Tesime sa na nase babo, dufam ze to bude dievcatko (uz mam aj vybrane meno - Ema) :-) Zatial to vsetko vychadza celkom fajn, bala som sa tohoto vztahu ale uz nic nelutujem. Aspon toto je dokaz, ze milenka nezostane vzdy len milenkou.. ak sa dvaja lubia nezastavi ich nic.. :-) Uvidime co prinesie cas a dieta vo vztahu, ale zatial mozem povedat ze zijeme jeden pre druheho. papa

opačná

Ginaba velmi ti to prajem. Aj ja som mala takyto vzťah ale pre dobro jeho aj mojej rodiny som to radšej sama ukončila. Velmi ma lubil a ja ho milujem stale ale ak Boh existuje privedie mi ho do cesty ešte v buducom zivote. Prajem vam krásne zdrave dieťatko(Dievčatko-tak ako si praješ)

lea.

ahoj ginaba! som strašne rada, že si sa ozvala. to ja som založila túto tému. pamätáš,keď si písala tvoju tému, bola strašne diskutovaná. veľa ľudí ti napísalo škaredé veci, ale ty si sa nedala. vedela si strašne pekne písať a priznám sa, že som si viac krát poplakala. Ja som mala v tom čase tiež pomer so žentým mužom a preto som ti držala palce. Odvtedy sa u mňa nič nezmenilo, stále som s ním, ale zmierila som sa s tým, že budem vždy len tá "druhá". Ľúbim ho stále rovnako, ale viem, že nikdy nebude môj. Preto sa strašne teším, že to tebe vyšlo. Že si šťastná, že sa milujete. Je to krásne mať rodinu, že?
A budete mať babätko. To je super.
Vieš, keď sme písali do tvojej témy, bola si, pre mňa fakt ako člen rodiny. Mali sme rovnaký osud. Ale tebe to všetko dopadlo dobre. Som rada, že si sa ozvala. Ani som nečakala. A ešte tak skoro. Tak sa maj zatiaľ krásne, veľa lásky, štastia a hlavne zdravia. A aby ste si dokončili domček. Bude to krásne, keď v ňom budete traja. Juj tak sa teším, že si sa ozvala. Ďakujem. Tak, papa !

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako odvtedy zijem.. - Fórum - ZDRAVIE.sk