Ziarli na mobil :)

Príspevok v téme: Ziarli na mobil :)
chrobaktt

Zeny, mate pristup k mobilom svojho muza, priatela? Mozete si citat smsky? ja mam strasne ziarlivu manzelku, ale mobil je predsaa moja sukromna vec. ja sa jej v telefone tiez nehrabem. Viem si predstavit co by robila, keby mi tam nasla smsku od kamaratky, alebo od nejakej inej zeny. By zas vyvadzala. Aky mate nazor? Nieco predsa musi byt vo vztahu len moje tajomstvo - sukromie :)

ivanka_83

raz som sa vrhla ku krabici s listami-to si pisali rodicia ako zamilovany.a mama sa vtedy nastvala, ze co si to dovolujem, ze to je sukromie.toto je sukromie.medzi dvoma ludmi.a nie medzi manzelom a kamaratkami.tam ziadne sukromie neni...este, ze ja toto neriesim

ivanka_83

zaujimave je, ze kazdy s kym som riesila mobil a lezenie don, mal prave odhalenu neveru alebo planovanu neveru prave vdaka smskam...ked nema muz co tajit, nema problem ukazat mobil..a ked taji, ma s tym problem.jaj!jak vystrajal, ked som vzala tel. a chcela pozret prave prijatu sms!ale to bolo davno.
inak nam sa hra s mobilmi dieta a uz sa mu podarilo poslat aj smsky-nechtiac-si predstavte, ze by odoslal nejaku eroticku!

ivanka_83

no teda.ked muz nechce ukazat mobil.taji nieco.mobil nieje sukromna zalezitost.telefonujes hicikde a kazdy ta pocuje..ale ja som asi nechapava.mobil je sukromna vec len pred partnerkou..inak moj si nepise so zenami.len ked to je pracovne.ja si tiez nevipisujem s kamaratmi...naco?

ivonabb

Presne tak wladka.
Ja robim casnicku v lete brigadujem,ale najotravnejsi su muzi okolo 40tky.To je asi ten vek ze kriza stredneho veku,ci ako,doma maju deti v pubertalnom veku a na mna sa vytahuju,ako by boli Bradovia Pittovia a mala som sa rozplynut od stastia,lebo chcu so mnou na rande....fuj...plesinu to ma,pupuk jak balon,zhnite alebo protezove zuby a myslia si,ze 18r slecna je z nich paf,lebo nezabudne poznamenat ake faro ma a ako ma odvezie na chatu,kde ma super krb.No rozlejem sa :-)))))) a tak pod.

wlada

Zeny,zeny skludnite sa.
Muzi chcu byt zaujimavi a preto radi komunikuju cez mobil s kdekym a hlavne ak si namyslaju,ze pre dotycnu su oni ti neodolatelniii /tie pubisky co posielaju nahe foto chcu byt tiez len zaujimave/.99% tych sms su len nevinne natahovacky,ktorymi sa citia zaujimave obe strany.Vacsina muzov chce mat pokoj a klud,ale takto sa mozu aspon pochvalit v krcme a samozrejme,ze zvelicuju,opet aby boli zaujimavi.Zeny su ticho,nechvalia sa,ale....nie su predsa hlupe a jesitne.
A ti co to nemaju zapotreby,nemaju zapotreby ani cumiet partnerovi do smsiek.Vazte si seba prosim.Nebudem predsa visiet muzovi,ktory ma zapotreby byt zaujimavy pred naivkami-jemu to robi dobre a mne treba z toho vracat,a hlavne z takych,co maju take stare dcery doma :-)))))

peter.

ja to nepochopím, veď ako to už nižšie písali, sms-ky od mileniek si predsa nebudem odkladať, ale ich hneď vymažem.
A dohodnem sa s ňou, že po pracovnom čase spolu komunikovať nebudeme. Tak prečo si myslíte, že v tých mobiloch nčo najdete? Veď predsa máme rozum!!!!