Pobyty na liečbu bulímie

anicka...

ahoj volam sa anicka mam 10 rokovov a nevidrzimto uz ako mala som bola v nemocnici na vizivu nechcela som jest no teraz to je horsie boli ma hlava brucho zvraciam a ket to brestene na dalsi den zase to iste prosim poradte vopret dakujem

slečna-X

Ja by som sa len chcela opýtať či náhodou neviete za aký čas príde dole papier z kúpeľov (idem tam pribrať)

ALENUSSKA

Ahoj baby volam sa Alena a mam 22 rokov aj ja budem musiet do pezinka uz 6 rokov mam bulimiu 2x som bola v nemocnici posledne teraz v marci ked mi uz hrozila smrt lebo som si sposobila touto chorobou vazne nasledky na zaklade ktorych mi lekari povedali ze ak nezacnem jest ostavaju mi najviac dva mesiace zivota. Mala som ist hned na hospitalizaciu do pezinka ale po vzajomnej dohode s psychiatrickou nastupim az postatniciach ktore ma momentalne cakaju. Viem ze potrebujem pomoc ze sa takto zit neda ale velmi sa toho bojim neznesiem byt niekde zavreta neviem si ani len predstavit ake to tam je co tam cele dni budem robit a bojim sa ze sa nikdy z toho nevyliecim....zatial jem snazim sa ale nedokazala som svoj problem uplne ostranit aj napriek hrozbe smrti ma ta choroba dohnala spat na zachod sice od marca do dnesneho dna (29.4.)len 5x oproti predoslym aj 20x za den....a uz som aj pribrala ale stale priberam zacim sa hnesit sama sebe za ten kratky cas som pribrala uz 8kil to je strasne moc ved ako budem vyzerat za rok....fuuuuj :´((((( ja sa z toho neviem vyliecit stale to mam v hlave :´( baby prosim napiste ake to tam je....ako to tam cele prebieha ja si to neviem predstavit naozaj mi tam pomozu???? naozaj ste sa tam vyliecili ci ani tam vam nepomohli???chcem to zmenit ale je to tak silne nutim sa do jedla len aby som nesklamala okolie a jasne ze chcem zit no neznasam kazde jedno susto v mojom tele nenavidim ho pomoc

111

moje tel.cislo je 0915 872 378 prosim radsej posli sms rada ti pomozem viem ake to je a ocom to je moje emailova stranka je kava27@azet.sk, uprimne rada ti pomozem...

111

Ahoj uz tu niekto hovoril o Pinelovej nemocnici, nachadza sa v Pezinku a je to malacka cesta ak potrebujes vybavim ti to bola som tam 2krat a mam atipicku anorexiu a mentalnu bulimiu poradim ti ak chces ozvy sa mi