Pomôžte mi s výberom špirály do cca. 35OSk

Príspevok v téme: Pomôžte mi s výberom špirály do cca. 35OSk
nerozhodna:(

Takže najprv sa ospravedlnujem za založenie tejto temy, viem že je tu o tomto jedna veľká, ale tam je toľko príspevkov, že som sa už cez to nevedela prejesť:)
A moje ďalšie ospravedlnenie je za to, že som neuviedla cenu v eurach.... ja si na to neviem zvyknut a nechcelo sa mi prepocitavat:)
Hladam najlepšiu špiraalu do tych 35OSk. Mam riasy velmi dlhe, len to nevidno lebo ich mam takmer uplne rovne. Preto potrebujem nieco co perfektne natoci a aj trosku zhusti:). Nemusi byt niaka dlhotrvacna, len nech vydrzi tych 6-7 hodin ked som v skole.
Dakuuujem.

ln

dakujem,nemas zaco:)neboj urcite to zvladnes,mne to tiez trvalo taky tyzden kym som si to poriadne nacvicila ale teraz je to uz v pohode:)

machulka006

ln - veľmi pekne ďakujem za pochopenie...tiež som si s ňou zatiaľ len riasy zlepila...a presne ten istým pocit - na nete nesmierne chválená a doma totálna katastrofa...no budem to zajtra teda skúšať... obrním sa trpezlivosťou a uvidím ako to dopadne...ďakujem za pomoc a radu... si milá...pekný večer želám... :)

ln

machulka ja ta uplne chapem...tiez som si kupila wonder lash a zo zaciatku som mala 100 chuti vratit ju!na nete som citala iba same chvaly a zrazu ju skusim doma a totalne zlepene mihy!!!!potom som zalozila na nete temu ako si ju davaju ostatne baby co ju maju a vyskusala som to ja a teraz JU NEVYMENIM ZA NIC NA SVETE!kraaaaaaaasne predlzi aj vytoci!ako si ju nanasam?
1.prejdes si najprv kratsimi stetinkami asi 2X
2.potom preces dlhsimi,ja si prejdem aj 4x a ak ich mam zlepene tak sa to s touto stranou aj lahko rozdeli,ale uz si ju nenamacaj,ked chces rozdelovat!

no dufam,ze som ti pomohla,nezufaj naucis sa ju pouzivat,ja som to tiez nevedela ale teraz ju nechcem zmenit za nic na svete

machulka006

ze coo - ak ťa otravujem, tak nereaguj... seriozne ma zaujíma ako sa s tými kefkami dievčatá malujú...neviem aké máš ty zo seba komplexy, alebo kto ťa dnes naštval ale táto téma tu je práve na takéto blbosti...

machulka006

babule, chcem sa spýtať či tu niekto používa špirálu z Oriflame - Wonder LASH... ak áno, ako sa s tým viete namalova5? nejaké triky alebo čo...lebo ja som si ju dnes priniesla domov a mám sto chutí ju vyraziť zavretým oknom von... neviem sa s tým vôbec normálne namalovať... :( a som z toho smutná... :(

Mimi323

Lucinka, no to je ten istý chlapík, čo som naňho písala mail. Takže ak nie ste registrované, tak odporúčam priamo.

suns

ňoo od Rimmel Volume Flash v tej cervenej tube je fajn spiralka, ale iba prvy mesiac! Mne vyschla za 3 mesiace a uz ju mozem hodit do kosa... inak je super, ked si to viete nalicit:) to je fakt...