Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

odlucenie, prezije to nas vztah? co myslite....

Príspevok v téme: odlucenie, prezije to nas vztah? co myslite....
zjuzjika

ahojte, takze naskytol sa takyto problem...priatel sa pred par dnami dozvedel, ze sef ho posiela do zahranicia rozbiehat pobocku ich firmy, to znamena, naucit ich vsetku robotu a potom robit administrativu....problem je vsak v tom, ze to pre nas znamena, ze bude prec asi rok, mozno viac, mozno menej.... lebo nikto z nas nevie, kolko trva rozbehnutie takej firmy....vraj by mal chodit domov kazde dva tyzdne, ale to je otazne, nikto neive, co sa moze vyskytnut...a preto sa bojim o nas vztah, bojim sa toho, ze toto nase odlucenie mu nepomoze...aj ked kamaratka mi hovori, ze nam to mozno len prospeje, neverim tomu..... sme spolu vyse styri roky a teraz spolu byvame skoro denne...spolocnu domacnost nemame, kazdy zije este doma....takze by som vas poprosila, co si o tom myslite....boli ste v podobnej situacii a ako to dopadlo?mam strach len z toho, ze uz to nebude take ako to byvalo....a mam pocit, ze nas vztah by chcel neaky impulz, napr dieta alebo svadbu...lenze priatel sa teraz k tomu neak nevyjadruje, ....viem,ze ak by osm ostala tehotna, nevykaslal by sa na nas a bol by s nami, .....no neviem, a diky za odpovede

zjuzjika

zatial sa to vyriesilo tak, ze nikam nejde, lebo firmy krachuju a je to teraz zbytcne..takze odchod je odlozeny na neurcitok....tak som aj celkom rada....som trosku pokojnejsia...a inak dakujem vsetkym za rady...

alilana

mne to nevyslo,ale nas vztah bol v plienkach,v tvojom pripade to vyjde,ak ste si doteraz doverovali nic prevratne sa nestane.

zjuzjika

tak on tam nebude cely rok, bude chodit aspon raz za dva tyzdne asi domov...ale asi nie vzdy....a to je jasne, ze s takymi poznamkami sa stretnem....aj moj brat ked bol v amerike pol roka, tak si jeho frajerka vypocula ako ju tam podvadza a tak...

lulca

ja mam vztah na dialku uz tri roky :) laska neskonci len na zaklade toho, ze sa niekto odstahuje. rok ubehne ako voda uvidis. a ak by vam to nahodou nevydrzalo, tak potom to nebol ON. len sa budes musiet zmierit s ustipacnymi poznamkami, ze ta podvadza, ale kasli na ne, najlespie snad vies ty ako je to medzi vami dvomi.

sarita

prava laska vydrzi vsetko...ak nie nebolo to prave...ak sa lubite najdete si k sebe stale cesticku casom uvidis tu nikto nevie ako dopadnes

zjuzjika

ved toho sa bojim najviac, co sposobi nase dlhe odlucenie.....no za jeho sefom prave nechcem ist, ja by osm bola rada, keby sa s nim on neak porozpraval, len neivem, ci mu to navrhne, lebo tam pre mna asi naozaj nic nebude....:-(
ono vies, ja by som napr uz aj babo rada mala, lenze on ho chce az v 30tke, co je pre nna uz neskoro, on ma teraz 24, ja 23..... ako hovorim, nevykaslal by sa na nas, a staral by sa o nas, ale taketo veci mu nechcem robit za chrbtom aj ked sme sa uz mnohokrat bavili o tom, ze stat sa moze vselico...napr zlyha antika...
jednoducho neviem ako ho nakopnut k niektorym veciam...npar k svadbe,dietatu....

sajfina

nemohla by si sa porozprávať nejako s jeho šéfom,ja by som radšej išla sním,nikdy nevieš,čo môže dlhé odlúčenie spôsobiť

zjuzjika

mna tiez hned napadlo, ze by mi tam mohol dat neaku administrativnu robotu, aby sa nepovedalo....no on jediny tam ide ako slovak, ale je tam vela rumunov, ktori vedia po slovesky
tak ale vies, nie sme zvyknuty byt az takot dlho od seba, akoze chodil tam uz velakrat robit, ale to tam bol tyzden , max tusim mesiac a prisiel domov na dlho....ale teraz ked si predstavim iba dva vikendy v mesiaci, no nic moc....a preto sa o nas vztah bojim......ze to bzude horsei

sajfina

a budú tam pracovať len Rumuni,alebo tam ide vicej SLovákov?nie je možné,aby ťa tiež zamestnali,možno na nejakú administratívu,alebo nejako inak?...a z iného pohľadu si myslím,že ak by si ty zostala tu,tak ono je veľa párov,kde muž alebo žena chodia na týždňovky celý život a domov chodia tak po 2-3týždňoch a klape im to... ale zároveň ťa chápem,neviem si predstaviť takýto partnerský život

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

odlucenie, prezije to nas vztah? co myslite.... - Fórum - ZDRAVIE.sk