Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kde vsade si sadate na zachod?

Príspevok v téme: kde vsade si sadate na zachod?
giibi

Chcela by som sa spytat asi prevazne bab, ale kludne aj chalanov, kde vsade sadavaju normalne na zachodovu dosku.
Ci len doma, alebo aj u rodiny, u kamaratky, u znamych, nebodaj v obchodnych domoch, diskotekach, atd...

pytam sa samozrejme z hygienickych dovodov... lebo znama bola mnou dnes pohorsena ze doma a u starych rodicov si v pohode sadnem na zachod...

rrrrr

giibi
ja som na takéto veci nenormálne "alergická"... Síce to znie divne ale ani pri rodine by som si nesadla na WC a pri priateľovi (teda zatiaľ u jeho rodičov) si už pomaličky zvykám ale aj tak sa mi to ešte trochu hnusí... Celkovo aj keď idem niekde von tak si musím v kuse umývať ruky lebo keď si už len predstavím čo všetko je na kľučkách, nákupných košíkoch a to nehovorím v cestovných prostriedkoch (MHD atď) FUUUJ!

šušurka

ja si davam zadok tak dalej ku stredu zachoda a sadnem si na lave stehno na kopu toaletakov. chudatko moje lave stehno si to vsetko odnesie:D

cikiki

ahojte ja len doma, rodina, kamaratka/priateľ ... vžiadnom prípade nie na verejných wc na disccotekach.. baroch...v škole- atd.. i keď ma to tak zaráža keď vidím ako si kamoška sadne na wc misu na disce čo je to tam ogrcané aaa neviem čo všetko.. aj v baroch.. kde sú opilci mne sa to hnusí ja si radšej počupím i keď neraz sa mi stalo že som sa ocikala to bolo horšie

igua_

ja tiez len doma a u rodiny. a ked potrebujem ist na intraku na velku, cely si ho pekne oblozim hajzlakom. inac si nesadam nikde.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kde vsade si sadate na zachod? - Fórum - ZDRAVIE.sk