odlucenie na dlhsiu dobu....a co vztah?

Príspevok v téme: odlucenie na dlhsiu dobu....a co vztah?
zjuzjika

ahojte, takze naskytol sa takyto problem...priatel sa pred par dnami dozvedel, ze sef ho posiela do zahranicia rozbiehat pobocku ich firmy, to znamena, naucit ich vsetku robotu a potom robit administrativu....problem je vsak v tom, ze to pre nas znamena, ze bude prec asi rok, mozno viac, mozno menej.... lebo nikto z nas nevie, kolko trva rozbehnutie takej firmy....vraj by mal chodit domov kazde dva tyzdne, ale to je otazne, nikto neive, co sa moze vyskytnut...a preto sa bojim o nas vztah, bojim sa toho, ze toto nase odlucenie mu nepomoze...aj ked kamaratka mi hovori, ze nam to mozno len prospeje, neverim tomu..... sme spolu vyse styri roky a teraz spolu byvame skoro denne...spolocnu domacnost nemame, kazdy zije este doma....takze by som vas poprosila, co si o tom myslite....boli ste v podobnej situacii a ako to dopadlo?mam strach len z toho, ze uz to nebude take ako to byvalo....a mam pocit, ze nas vztah by chcel neaky impulz, napr dieta alebo svadbu...lenze priatel sa teraz k tomu neak nevyjadruje, ....viem,ze ak by osm ostala tehotna, nevykaslal by sa na nas a bol by s nami, .....no neviem, a diky za odpovede

patricek

MYSLIM ZE SA ROZIDETE VED 4 ROKY- TOSTE UZ AKO MANZELIA , KED STE SA DOTERAZ NEVZALI , KED SA TAM S NIEKYM ZOZNAMI TAK TO BUDE TAKE KRASNE VZPLANUTIE -AKO KAZDE NA ZACIATKU - S TEBOU TO MA UZ TAKU SKORO MANZELSKU RUTINU ... UVIDIS

sunday

Podľa môjho názoru, ak je vzťah na dobrej úrovni už 4 roky a rozumiete si, tak by nemal byť problém. My sme boli odlúčení síce len pol roka a stretávali sme sa len na chatoch alebo písali maily a sms, ale náš vzťah funguje dodnes. Je to individuálne, musíš vedieť aj Ty posúdiť, akého máš partnera.
Na druhej strane, viem o dievčatách, ktoré v minulosti odišli pracovať do zahraničia ako au-pairky a keď sa vrátili po polroku či roku späť, tak zistili, že ich priateľ klamal a podvádzal a tak ich vzťah tým skončil.

zjuzjika

yxo, vies cloeka napada vselico, ked viec, ze ten druhy bude vzdy dva tyzdne s niekym inym....on mi veri na 100percent, len vo mne hloda ten cervik.....a vo vztahu sme prezili skutocne uz vselico, bolo aj burlivejsie obdobie, aj rozchod mal byt, ale sme stale spolu....a teraz sme taky ako keby spokojnejsi, resp uz sa ani nehadame, ved naco aj, nema to vyznam....

yxo

hmmmm podla mna dozadu urcite nie....ked hovoris ze ste spolu 4 roky tak to uz je podla mna vazny vztah a nemyslim si ze by ste po takom dlhom vztahu niektory z vas hladali nieco resp niekoho ineho ak na to narazas...

yxo

urcite nezostan tehotna iba kvoli tomu aby si ho nestratila.....to co sa ma stat to sa stane ak vas vztah bude mat skoncit tak skonci ak nie tak neskonci....podla mna vas to moze posunut len dopredu...