Nespim!

podenka

Tak jednoznačne spať pod oknom spánku neprospieva...ruší to spánok rovnako ako zrkadlo, ak sa v ňom odráža posteľ... No ak máš ešte aj elektroniku v tej miestnosti..niet sa čomu čudovať...

alilana

Ale ako to zistim,mam kazdu noc premiestnovat postel a tam kde sa mi bude najlepsie spat premistnim postel?Ako dlho si nemohla spat xenia?Podenka presne tak ja spim pri okne a niekedy od okna,kedze kvoli nespavosti menim polohy,no ak by som premiestnila postel,vyzeralo by to chaoticky,myslim,ze cely byt je nejako zle nabity energiami,lebo neustale sa mi tu vsetko kazi a hlavne elektronika,aj internet mi v kuse pada,takze asi tak...

podenka

Alilana- ide o to, že posteľ má byť umiestnená tak , že za hlavou máš mať pevnú stenu a nespať tesne pod oknom, ani v priamej línii medzi oknom a dverami, nad hlavou žiadne police s knihami.. je toho viac

xennia

celý ten roh - tá časť kde som mala posteľ bola zlá neviem či sa to u teba dá ale ak by to šlo dať tú posteľ úplne niekam inam, k inej stene

alilana

edko pred spanim nikdy nejem a caje pijem na litre a vzdy bez cukru a tabletam neverim,to by mi museli dat velmi silnu davku..ale co sa tyka tych patologickych zon tak to sa asi hodi najviac,pocula som nieco,ze hlava pri spanku by mala byt otocena na sever a u mna je to tak nemozne,bud na vychod alebo na zapad inac by som musela premiestnovat postel,takze ako ti to poradil ten znamy xenia,zavisi to od coho?

xennia

Ja som kedysi mala nepokojný spánok, jeden známy čo sa zaobera liečením mi prešiel izbu tými takými prútikmi a povedal mi že mám posteľ akúrat v tej blbej energii, či také dačo. Prehádzal sa nábytok a odvtedy som problém zo spánkom nemala. Ale i sex pred spaním zázračne pomáha.

eduard

Nikdy pre spanim nejedz a asi pol hodinku pred tym ako zalahnes si sprav teply caj, najlepsie bez cukru. Ak ti to nepomoze, tak odporucam psychiatra nech ti predpise nejake tablety