Vitamín A + Zinok = pleť???

kjarin

Ja som zacala brat zinok a po tyzdni som mala dlhe nechty, ktore sa vobec nestiepili. Na plet mi to nezabralo.

A teraz skusam ten zinok + Selen s A,C,E. Nechty mam zase pevne, a plet sa mi tusim mierne zlepsila. Ale neviem, ci je to len tymi vitaminmi.

dominička

aha ok lebo ja beriem zinok už asi 2 mesiace alebo mesiac a daco a neviem či možem od tho čakať nejaky maly zazrak aspon...ale začnem aj ten vitamn A brať asi a možno že to bude mať vacsi učinok! uvidím :)

micushkqa

tiez som zacala uzivat zinok kazdy den, no zatial presli len 3 dni :) uvidime. ale urcite si tym neposkodis, prave naopak. ja mam sice plet dobru, no s nechtami mam vacsi problem-stiepia sa mi..

thaiii

no ja uzivam denne 1x tabletku zinku uz asi pol roka...a mne sa zda ze vlasy, plet, nechty mam uplne rovnake...taze neviem al emozno to bude tym ze tie tabletky b ysa mali brat dve denne ale tak nechcem zas tak zatazovat organizmus

fialocka

Ano, presne v tejto kombinacii:) Zinok okrem ineho ovplyvnuje tvorbu kozneho mazu, vitamin A tiez pozitivne vplyva na plet, ale aj na vlasy a nechty. Telo si ho v zime tazko vytvara same, pretoze nesvieti slniecko :)