Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Muzska moda

Príspevok v téme: Muzska moda
skywalker80

Caute vsetci...

Muzi o tom casto nehovoria, mozno to niekedy pripada ako "homo" tema a aj ja nerozpravam o tom casto. Som klasicky typ, mam rad hokej a rychle auta - cisty hetero, zenaty etc, ale mam rad aj "MODNU BRANZ" . V suvislosti s obliekanim, ci modou sa vzdy stretavame s prevaznou vacsinou zenskych nazorov a ked sa v tejto branzi vyskytne typek, uz je to gay. A zvycajne je to naozaj gay. Neznasam typy Mikloshko, ci slovensky !teply! navrhari, ale Mugler, ci JJ su mi velmi blizko. Obliekanim casto vyjadruje clovek svoju identitu, je to ako interakcia s okolnim svetom. Presne to v akom mentalnom rozpolozeni sa clovek nachadza, tak farbmi, ci strihmi dokaze suzit so svojim okolim. Ide o pestrost a tvary. Vacsinou sa vo svojom okoli stretavam s typmi, ktori maju tzv "svoj styl", jednotvarna linia z ktorej neodboci = velmi blizka so subkulturou, ci najblizsimi, alebo ked kamos nosi g star tak si ho kupim aj ja......
Chcem sa obliekat ako blazon, ked sa citim ok velmi extra? teraz kupujem velmi konzervativne veci ale drahe, potrpim si na kvalitu, nemam rad lacaky, ale niekdedy neviem, ci je v pohode, aby clovek venoval tolko pozornosti tomu ako prezentuje svoju osobu verejnosti prostrednictvo satenia. Je modna branz odrazom potreby presadit sa a diverzifikovat sa v spolocnosti , alebo ide iba o prostriedok uvolnenia svoje fantazie?

diorka

inak ,,klobuk dolu chlape ;)
malo ktory chalan na slovensku je taky ako ty ;) odkial si ? a kolko mas rokov? huuu ak to nieje tajne ;P

diorka

hehe nie si jediny co mi tak hovori ( a to si ma nevidel) ;P
bohuzial vela zien ma na sebe znackove handry ktore bohuzial nevedia "odcenit"-"doladit" cize to vyzera ako keby mali na sebe obycajne veci co je velka skoda!!!lebo tie veci nevyniknu tak ako maju!!

skywaker80

si super, galliano je kultova zalezitost... mam ho tiez rad, a velmi. dnes som videl novu kolekciu SS armani , nieco uzasne, naozaj som bol mimo.... hm, vies ja mam taketo stavy iba obcas, viem ocenit a myslim ze obcas sa viem aj obleict ale viacmenej to naozja nechavam na zeny.... paci sa mi ked ma zena styl, nie ked je oblecena v znackovych handrach bez vkusu ale ked je naozaj shick
!!! galiano je super, viem si ta predstavit: ))) sexy girl!!!

diorka

mam plno casakov o modnych prehliadkach ale tam je len "zostrih" nieje tam vsetko,a nie som na slovensku cize fashion tv kukam len ked som doma juj skoda,,ja milujem galliana proste on je u mna cislo 1 mam riflicky aj trika od neho aj ked stoja strasne vela nelutujem to a nikdy nebudem ,,,
mne sa strasne paci ked chalan sa zaujima o modu a hlavne ked sa vie obliect!

skywaker80

diorka,
viem ze ty ano, velmi som bol poteseny tvojou reakciou, :) aj tvojim menom:) mam rad diora... mal som od neho jednu vec, ale vratil som ju, nemohol som ju na seba dat : ))) videla si spring collection ch lacroix 009? prave ici na fashion TV.. o tom rozpravam

skywalker80

ok uzatvram tuto diskusiu s trapnym zaverom a ostavam nepochopeny, medzi muzmi, zenami a buzerantmi, sorry Luky

lukas k

efe, pokial tvoj " obycajny muzicek" chodi na ryby v prsiplasti ako ostatni, je to ok, pokial je to GUCCI, ten zlty zo stredajsej prehliadky v new yorku... parada aj mne pacil... beru mu teraz lesie: ))))) verim , ze ano : )))

skywalker80

No jasne. Ja viem , ze som o tom nemal hovorit... efe som praveze velmi "ako vsetci ostatni chlapi". nesnazim sa o nic extra, vravim len ze som dost prec z prac niektorych navrharov. videl som posledne kolekcie westwood ovej a kleina a dost je to ulet, vravim skor o tom ,ze rad navstevujem aj galeriu ale na druhej strane chodim aj na polovky v maskacoch, modu skor vnimam ako umenie, ako obraz zaveseny na stene.
ak kupis original , mas pocit, ze chapes umelca, alebo uspokojujes svoju potrebu pochopit ho, tak znie moja otazka o mode... ches aby obraz visel na tvojej stene, alebo chces, aby tvoja stena posluzila krasnemu obrazu... hm nie som gay , este raz opakujem a neviem ci sa chapeme:))) ale asi hej..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Muzska moda - Fórum - ZDRAVIE.sk