môj priatel je bez citu

Príspevok v téme: môj priatel je bez citu
dadka

večer som sa pohadala s priatelom koli malej uplne zbytočnej hluposti. Povedal mi par veci čo sa mi nepačilo. To by som ešte prežila ale ked sme šli spať otočeny k chrbtom k sebe, oko som nezažmútila len plakala, dokonca som si sadla na zem hlavu oprela o postel a plakala ked sa priatel po 2 hodinach prebral na moj plač povedal mi len že som si sama na vine že robim zasa scény.Chcela som sa snim rozpravať aby som mu dala pokoj on chce spať. Plakala som pretože ma to všetko trapilo to ako sa ku mne chova ako ma ponižuje. On? ani štipka lutosti ešte som mala vynadane.....či som normalna....niekedy uvažujem či tento vzťah ma vobec zmysel?....

kajka

ahoj zuuzu, no je to asi mesiac. napriek tomu stale na neho myslim, musim si pripominat ze je to hajzel. a ze aj ja mam pravo n lasku. inak ma asi novu priatelku, ktora ma 16 a zoznamili sa ako inak cez pokec. Baba mala uz 7 frajerov zacala sa riesit v 13... On ma 29... Vysvetli mi niekto tento svet...?

konvalinka

Ahoj, Dadka, no mne sa stalo presne to iste. Uplne to iste. A v tej chvili som si myslela, ze to uz dalej nema vyznam, mali sme potom este obdobie, takych scen a uz som bola v koncoch. No potom sa to nejako zmenilo, zacali sme sa normalne rozpravat a boli sme spolu iba my dvaja, nechodili sme na rizikove miesta/diskoteky/ a dokonca sme sa po case rozpravali o tom veceri, ked som plakala na posteli a on to mal niekde.., a vtedy mi povedal, ze mu to vobec nebolo jedno, ale ze chcel,aby som si uvedomila,ze som to vazne prehnala a ze sa takto nemozeme spravat. Ani on a ani ja. Teraz sme spolu stastni a ked sa na to pozriem s odstupom, tak sa mi zda, ze som to vazne prehnala. Asi som chcela aby vsal a ospravedlnil sa, aby ho trapilo, ze placem a cim viac ma nepocul, tym sa to vo mne stupnovalo a potom som sa citila ako chuderka, ktoru necitlivy frajer nechal plakat. Ale teraz mi to prislo smiesne a vazne prehnane.

kajka

chcem len napisat tolko prave som sa po 3 rokoch rozisla s pritelom, ktoreho som milovala tak ako nikoho predtym a potom. Na zaciatku bolo vsetko krasne, bola som mlada a on bol moj prvy.. potom prisli prve hadky a vsimala som si jeho puntickarstvo. vsetko muselo byt na svojom mieste, nesmela som mu v nicom oponovat akonahle som vyslovila iny nazor ako mal on bolo zle, krik, odutie. stale do mna vstepoval ze iní su este horsi, ze za vsetko mozem ja. Stale som mu odpustala vsetko, zatvarala oci, bola hlupo zalubena, nedaj boze siahnut mu na jeho kamosky s ktorymi si veselo vypisoval a namotaval cez pokec, viem z jeho sms ze ma nepodviedol ale aj tak... na moj plac nikdy nereagoval. radsej ma nutil pozerat film. vsetko vyvrcholilo hadkou po ktorej na mna krical, rozbijal vsetko okolo a ja som sa este triasla celu noc. v tom sa to vsetko vo mne zlomilo. Uvedomila som si ze je psychopat a potrebuje pomoc. teraz sa snazim najst v sebe sebauctu, ktoru som stratila...a dufam ze budem silna a nebudem mu volat.. lebo ho stale aj tak lubim... no my baby sme hlupe

milinkaaa

peto 2009 mas pravdu..mam kamaratku ktora tiez chodi s dobrym idiotom..nachvilu sa s nim rozisla, davala sa dokopy s jednym super chalanom, ktory by jej zniesol aj modre z neba, ale ked ten jej ex-priatel prisiel za nou vyplakavat ze sa zmeni, tak mu v momente odpustila...tiez nechapem niektore baby ako mozu chodit s takymi arogantnymi chalanmi co maju radi len sami seba a svoju babu povazuju za obycajnu handru, sem tam preventivna facka, no sak coo...
kks kopla by som takeho doprdele, niektore baby su fakt slepe
ja nastastie nenosim ruzove okuliare ked sa jedna o lasku, nedokazala by som odpustit hrube zaobchadzanie aj ked by som bola zalubena, proste nie..
vazne je mnoho super chalanov (ja som mala na takeho stasie:) nuz, len niektore baby su slepee, drzim ti palce aby si nasiel fakt normalnu babuu:)

balerina

ja by som ho poslala do riti, a keby prisiel s placom, ze to chce vratit. by som mu povedala nech nie je infantilny a ze si za to moze sam. tak ako on povedal tebe, mozno pochopi ako ti ublizil.. aj ked pochybujem... je to riadny kreten, ked ta necha sa takto trapit... drzkam palecky, bude ti chybat ale ked najdes niekoho, kto ked ta uvidi plakat tak bude drzat do vtedy az prestanes a bude plakat s tebou tak pochopis, ze tento vztah bola len frazka

malickasom

peto, niektore baby asi pritahuju taki grazlici ako hovoris... ved preco si niektore baby nechaju skakat aj cely zivot po hlave? niektore zeny su proste take, ze furt povolia, ustupia. Mozno tak boli vychovane ze muz je hlava rodiny. Suhlasim s tebou, ze na svete je plno super chlapov len treba otvorit oci! a zvazit si ci vztah ma zmysel...