Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PANICTVO

kacena854464646

mam otazku...ked vojde do teba chlap tak to neznamena ze ti porusil uz aj blanu?? lebo ja neviem ci som este panna...ako bolelo ako fras ale nesla mi ziadna krv a fakt mam taky pocit ze tu blanu tam stale mam....je proste mozne ze do mna vklzol a nepretal mi blanu???

kacicka

nemas sa coho bat,pouzi kondom.ak je to ten s kym to naozaj chces,tak sa neboj.aj ta bolest je o to krajsia.sustred sa na uvolnenie.nebud v napäti a uzi si to.

Maťa

ak sa s niekym chcem vyspat a predtym mu poviem ze som panna, mslite ze na kolko percent to zisti, ze uz nie som? Toto je otazka hlavne pre chalanov..

Nikola0407

Ono s tým prvým milovaním je to individuálne. Píšete tu o žiadnej bolesti alebo malej, žiadna krv alebo kvapka. Tak moja kamoška mi vravela, že ju nič nebolelo a vôbec nekrvácala a mňa to bolelo až hrúza a krvácala som ako keby sviňu zarezali. Koľko báb, toľko skúseností...

jatyon

Ficilis ... kup si knizku o sexe pre mladych ludi.
tam su vsetku odpovede.
staci iba citat.
Inak,
Ty nemas panictvo, ty mas panenstvo ..... ale to nie je take dolezite.

tyhfle

mna to nebolelo vobec ani som nekrvacala, asi som uz vdaka tamponom nebola ani panna. pouzili sme kondom a v pohode, orgazmus sice v nedohladne ale kazdym dalsim sexom sa to zlepsuje;)

syma

ked to pride, tak sa na to nepripravuj vypni mozog a VNIMAJ, pouzi kondom a aj ked to nebude uplne naj, co 1 raz nebude, moze to byt predsalen prijemny zazitok, evik ma pravdu mozno trochu krvi bude, ale nie tak ako ked mas menzes, len tak kvapka, dve a ked budes vnimat svojho partnera a budes uvolnena ani boliet to nebude, mozno zo zaciatku trosku stipat, tak mu naznac, aby zostal chvilinku tak, a potom nech pokracuje bude to OK

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PANICTVO - Fórum - ZDRAVIE.sk