Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mám 14 ach ako prestať fajčiť?

Príspevok v téme: mám 14 ach ako prestať fajčiť?
ona

prosím nepíšte sem výčitky ...Proste,v poslednej dobe príliš veľa fajčím.Kúpim si krabičku ,kde je 17 kusov a na druhý deň už nemám..Skúšala som už aj v 13ke, vtedy to bolo príležitostné,no teraz sa to úplne spravidelnilo..Ked sú peniaze,bud si kúpim sladkosti,alebo cigarety..radšej si kúpim tie cigarety,ako tie sladkosti ,pretože som dosť pri sebe....A ked fajčím nemám chuť jest.Viem žee je blbosť že sa z toho chudne.to nevrdím,hovorím len že nemám chuť na jedlo....proste,myslim že každý deŇ týcg 15 cigaretiet,ked niekoho ešte ponúknem je riadne veľa že :( ...čo s tým mám robiť??? Rodičom o tom povedaŤ nemožem,aj ked tušia,lebo by mi potom nedávali žiadne peniaze a to nechcem....Je tu niekto s podobným problemom?Alebo ako by ste to riešili?
P.S:mám slabú voľu :(

igua_

no, bohuzial, ta pevna vola je najdolezitejsia. musis sa proste zatat. kupit si za tie prachy radsej nieco ine, ako pisala lucka1421... ja som tiez kedysi trosku fajcila, ale vacsinou tak narazovo, ked som bola vonku, alebo ked ma nieco stvalo, alebo so spoluziakmi pred skolou. najlepsie bolo, ked som nemala prachy, nemohla som si ich kupit. ale dovod preco som prestala bol, ze mi jedneho dna proste prestali chutit. mala som stastie! ale teraz sa aj tak musim krotit, aby som si nezapalila, ked fajcia vsetci okolo mna. samej od seba mi to nenapadne.

lucka1421

AHOJ.cHApem ta.ked zacnes fajcit je to tazke.v tvojom veku kazdy to chce vyskusat a niektori si uz na to zvyknu :(.poznam viac takychto pripadov.tak peniaze minaj dajme tomu dostavas 4 eura na mesiac.(ako priklad) ak ta bavi moda,nausnice,a pod.kup si nieco take alebo nejake cd-cko proste o co sa zaujimas.ak potrebujes napriklad bicykel tak si z kazdeho vreckoveho zopar eur odloz a tak si mozno nasetris .viem ze toto ti asi moc nepomoze ale chapem ta v akej si situacii :( vela stastia

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mám 14 ach ako prestať fajčiť? - Fórum - ZDRAVIE.sk