Prdenie

Príspevok v téme: Prdenie
J_B3

Ahoj,
mozno to bude zniet blbo , ale moja priatelka velmi prdi!Vzdy vecer ked si lahame spolu do postele tak to tam vyzera ako na bojisku.Je to vazny problem a nevieme s nim akosi bojovat, uz sme vyskuasli rozne tabletky a podobne a nezabera to. Niekde nam povedali ze kazdy clovek si za den ,, ulavii, teda prdne az 25 x, ale ona si tento limit vycerpa uz za pol hodinu :( pricom ja som to ratal a mal som za den sotva 10 prdov. Dufam ze sa najde niekto kto mi v tejto chulostivej teme poradi.Dakujem pekne .... Alexej

šmudlo

aspoň máš o zábavu postarané, keď rátaš priateľkine prdy. Nech skúsi zmeniť životosprávu, obmedziť, alebo vylúčiť potraviny, ktoré spôsobujú nadúvanie, karfiol, kaleráb, kapusta, strukoviny....
Určite je to nepríjemná záležitosť, ale pokiaľ to beriete s humorom, tak je to OK.

hi-hi-hi

Tvoja priateľky stále prdí
a pritom to strašne smrdí.
prdí večer, z rána zasa
a ty kričíš , ty si prasa

hi-hi-hi

a čo dať si na obed:

1., šošovicová polievka
2., fazuľovy prívarok
3., gaštanový zákusok
4., a ako ovocie hruška

hi-hi to by bola prdenica.

hi-hi-hi

pozname viac druhov prdov:

- tiché, len také psst

- hlasné, tie delíme na :
jednorázová delovka ( bum )
a dlhé prerušované ako samopal
( ra-ta-ta-ta )

- vrelé až pálivé ( tie smrdia najviac)

- náhodné ( tie sú keď sa zohneš, vstaneš, proste ti len tak uletí)

- prdy smradľavé i nesmradľavé

- prdy spoločenské ( keď ti to uletí v spoločnosti a ty sa to snažíš zamaskovať kašľom, vrzganím stoličky, alebo otáčaním a robiť sa že to bol niekdo iný)

- prdy uľavujúce, to je keď ti skrúca črevá a keď si uprdneš, je to ako by si sa znovu narodil

- prdy ľahkovážne, to je keď si široko daleko sám, nikdo ta nepočuje a necíti.

sidi

Toto je zatiaľ najlepšia stránka na nete.
Ani si nespomínam kedy som sa tak dobre zasmial. Keď nebudem mať náladu hneď sem prifrčím.

usiko

ok, dufam ze to be continued...aj zajtra sa sem pridem nasmiat...je fajn, ze aj pri tych problemoch co tu su, niekto nestraca zmysel pre humor...kvitujem.....

mjanik

b3-ak neje často fazuľu a kapustu, ktorá nadúva,tak treba rozmýšlať nad ochoreniami resp.o zlú prácu:1, žlčníka,alebo 2,sleziny, 3,u starších aj pečene .V akupunktúre je to možno postupne preliečiť a zbaviť sa uvedených nepríjemností.Prípadne začať obecne s liečbou tráviaceho systému

gastro

4545,tak mozno sa ti zda otrasna tema,ale to je dost dolezite,co pise J_B3,len niektory to zlahcuju a aj on nepaci sa mi ako sa vyjadruje o priatelke,ZE JEJ SMRDI Z HUBY.........no nech sa nehneva,ale tak sa ma vyjadrovat.A ako som uz pisala,moze mat aj nejake problemi,tak nech sa poradi u lekara s tym.