Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prdenie

Príspevok v téme: Prdenie
J_B3

Ahoj,
mozno to bude zniet blbo , ale moja priatelka velmi prdi!Vzdy vecer ked si lahame spolu do postele tak to tam vyzera ako na bojisku.Je to vazny problem a nevieme s nim akosi bojovat, uz sme vyskuasli rozne tabletky a podobne a nezabera to. Niekde nam povedali ze kazdy clovek si za den ,, ulavii, teda prdne az 25 x, ale ona si tento limit vycerpa uz za pol hodinu :( pricom ja som to ratal a mal som za den sotva 10 prdov. Dufam ze sa najde niekto kto mi v tejto chulostivej teme poradi.Dakujem pekne .... Alexej

sidi

Toto je zatiaľ najlepšia stránka na nete.
Ani si nespomínam kedy som sa tak dobre zasmial. Keď nebudem mať náladu hneď sem prifrčím.

usiko

ok, dufam ze to be continued...aj zajtra sa sem pridem nasmiat...je fajn, ze aj pri tych problemoch co tu su, niekto nestraca zmysel pre humor...kvitujem.....

mjanik

b3-ak neje často fazuľu a kapustu, ktorá nadúva,tak treba rozmýšlať nad ochoreniami resp.o zlú prácu:1, žlčníka,alebo 2,sleziny, 3,u starších aj pečene .V akupunktúre je to možno postupne preliečiť a zbaviť sa uvedených nepríjemností.Prípadne začať obecne s liečbou tráviaceho systému

gastro

4545,tak mozno sa ti zda otrasna tema,ale to je dost dolezite,co pise J_B3,len niektory to zlahcuju a aj on nepaci sa mi ako sa vyjadruje o priatelke,ZE JEJ SMRDI Z HUBY.........no nech sa nehneva,ale tak sa ma vyjadrovat.A ako som uz pisala,moze mat aj nejake problemi,tak nech sa poradi u lekara s tym.

Mimushqa

Tak to nechápem prečo...nemá to niečo s tým čo je?! Alebo práve z nejakých liekov? Je jem zdravo a neberem nič a neprdím vôbec...aspoň o tom neviem... ;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.