Prdenie

Príspevok v téme: Prdenie
J_B3

Ahoj,
mozno to bude zniet blbo , ale moja priatelka velmi prdi!Vzdy vecer ked si lahame spolu do postele tak to tam vyzera ako na bojisku.Je to vazny problem a nevieme s nim akosi bojovat, uz sme vyskuasli rozne tabletky a podobne a nezabera to. Niekde nam povedali ze kazdy clovek si za den ,, ulavii, teda prdne az 25 x, ale ona si tento limit vycerpa uz za pol hodinu :( pricom ja som to ratal a mal som za den sotva 10 prdov. Dufam ze sa najde niekto kto mi v tejto chulostivej teme poradi.Dakujem pekne .... Alexej

Vindo

podla mna by mali vymysliet take daco ako tie odpudzovace komarov....ze do vzduchu vypustaju esencie, ktore komary nemaju rady...tak maju vyymsliet taku mašinu, ktorá nasava tie prdy

kraaska

Ak uz mate teraz takyto problem tak to si neviem predstavit co bude ak budete cakat babo,vtedy je este vacsia plynatost :))))

xl

No tak trochu vážne.Treba upraviť trávenie,nech si priatelka kúpi probiotiká a nech sleduje po akých potravinách ju nadúva.Nemá rada mlieko?Mlieko to môže robiť tiež, sladké,nie kyslé.

sykorky

Áno, je to vážna vec! Miláčik, prečo to dávaš na net?! To sú naše osobné problémy! Dohodli sme sa, že to nebudeme nikomu rozprávať. Poď do kuchyne, musíme sa porozprávať!!! :D

sajfina

bože, to je strašné,ja by som to asi s takou osobou nevydržala...možno som povrchná v tomto,ale fakt by mi z toho bolo zle a nespať celú noc,,lebo mi niekto neustále ,,vyhráva" a smrdí mi izba,to by asi ozaj nešlo

orenzym

no hej aj ja som sa tu zasmiala. Je tu este taká diskusia co na zaludok. A niekto tam radil orenzym. Vyhladala som to v google a ze je to aj na obmedzenie tvorby plynov. Tak skus pozriet ci to nepomoze aj na tie prdy:-D

cudliprstik

Ja sa ospravedlňujem, ale ako to tu čítam, tak sa neviem ubrániť smiechu. Už dávno som sa tak nezasmiala.