Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dieta-krivy nos

Príspevok v téme: dieta-krivy nos
1suzy44

ahojte.mam 13 a strasne krivy nos :(.chcela by som sa len opytat ci nema niekto dieta s krivim nosom.viem ze na svete je vela veci ktore su dolezitejsie ako nos.trpim tak sa vas to chcem opytat.sice neviem co mi to pomoze ale nepoznam nikoho v mojom veku kto ma krivy nos a medzi ludmi sa potom citim hrozne

Nikuska93142

Ahoj mam 13 a tiez mam krivy a dlhy nos vadi mi to lebo v skole sa mi za to posmievaju :-( vzdy ked sa namna ucitelky pozru tak mam pocit ze sa mi pozeraju na nos a preto sa im snazim byt otocena celne a nie z boku ........Ked som bola na angline tak kamarat zakrical ze co chces nosata bolo mi to luto pretoze vsetci sa mi smialy ajucitelka dokonca ktora vyzerala ako Adela banasova ale uz mi to tak nvadii pretoze podla mna som pekna lebo mi napisala modelingova agentura jedno ti poviem bude ta to chvilku mrziet ale potom ti to bude jedno vykasli sa na ostatnych ved nikto nie je dokonaly adela banasova ma aky nos.....! a vidis aka je znama a robi si s tooho srandu bud besprosttredna

1suzy44

ahoj.dakujem ti.vyzeras byt priatelska :)a v pohode.nos mi vadi lebo napriklad ked som v spolocnosti niekde tak stale si myslim ze sa niekto kuka len na moj nos a ma starosti aky ho mam krivy.ale niekedy ked sa nad tym zamyslim tak si poviem ze v zivote je vela veci ktore su dolzitejsie a moji spoluziaci sa mi strasne smeju ako keby oni boli krasavci.a ked mi najblizsie povedia nieco na moj nos som sa rozhodla co im poviem :)dakujem ti moc :)

dadka

ahoj ja mam 19 rokov a mam taktieť krivy nos, ked som bola mladšia strašne mi to vadilo mala som ten pocit že všetci na mna ukazuju prstom ale ver never časom ako som dospievala ani neviem že mam nos medzi očami. Ked ťa ma niekto rad tak ťa ma rad taku aka si a nie koli nosu, ušam , vlasom ........čo maju hovoriť ludia čo sa narodia hluchonemy, slepy, bez vlasov? a predsa nemože byť každy dokonaly a krasny. Môžem vedieť kolko máš rokov? ak budeš chcieť pošlem ti aj foto ......daj vedieť

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

dieta-krivy nos - Fórum - ZDRAVIE.sk