Brali mi na odber moc a povedali mi..

delphia

nepovedala ti nic, lebo z jej hladiska to nie je na liecbu. citrovital ti neodporuci, lebo ten nie je liek, ale prirodny preparat- doplnok vyzivy.
citrovital si nakvapkaj do 1/2 litrovej flasky od mineralky a popijaj cely den. mozes tak 3-4 dni po sebe a bude vsetko ok.
pa

redsun

dakujem za porporu lebo som ozaj nevedel ze co a nechapem preco mi to nepovedala doktora ze mam pit caj a tie kvapky ? alebo bola ticho len ze mas tam bakterie a secko sak JASNE MI SI NAORDINUJEME LIECBU nie ? dakujem ti pekne :)))tak dnes si kupim caj aj tie kvapky a to ich mam davat do cistej vody ?

delphia

urolog caj je vzdy len urologicky caj. ci je sypany, alebo v nalevovych sackoch...
Citrovital kvapky kupis v lekarni. ma sirokospektralne antimikrobialne ucinky. davkovanie je 60 kv do 1/2 litra vody. popijat v priebehu dna po glgoch. no a samozrejme treba vela pit, aby sa tie bakterie vyplavili z org. von.
pravdepodbne si trochu prechladeny zo spodu, ale ten nalez nie je nic hrozne, ale treba predist rozmnozeniu bakterii

redsun

som chlapec :D 19 rocny :)

tak ja viete aky to je pocit ked vam nic nepovedia a vy sami pozerate na vysledky a nieco najdete.... tak chcel som sa usitit a CITROVITAL ROZTOK kde zozeniem a ten urg.caj je jedno aky budem pit ?

delphia

nie je to nic hrozne. pi urolog. caj a vela tekutin, popripade par dni citrovital roztok na znicenie bakterii. a hlavne sa teplo obliekaj. ak si mlade dievca, tak urcite bedrove nohavice a hole krize napatria do tohto rocneho obdobia. (..a vobec by som tu modu zrusila!)