Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Streptokok, žalúdok, bradavičky..

Príspevok v téme: Streptokok, žalúdok, bradavičky..
lenočka87

Ahojte.. považujem sa za docela zdravu .. klop klop klop .., ale napr. trápia ma bradavičky na tvári, ktoré mám už 3-tí rok, cez leto to je najhoršie, teraz cez zimu mi to odstraňuje Dr dusíkom hoci som tam bola ešte len 2krát. Ale dúfam, že RAZ mi to niekedy zmyzne. Potom som sa min. rok liečila na hemolitického streptokoka ale vystriedala som asi 5 ATB a nič .. min. týžeň som išla k obvodnej s tým, že potrebujem odporúčanie kožnej a zobrala mi aj výter z hrda a výsledok : ojedinele streptococcus beta-haemol sk. C = čiže ho mám stále a dala mi znovu odporúčanie krčnému. Tiež som Dr pov., že cítim už dlhšie taký tlak na žalúdku, väčšinou večer ked ležím, ako nebolí ma to, ale proste citím že to nie je v poriadku. Tak mi urobila rozbor ranného moču a tam : Leukocyty - prítomné, Erytrocyty = prítomné, bakterie - zmnožené, epitélie - zaplava ploché .. na výsledok moču som na nedozvedela nič lebo som nebola z Dr. ale len mi sestrička podala kartu s tým že mám ísť krčnému a ohladom moču mi Dr neodkázala nič. Tiež mám v poslednom čase pocit že chodím častejšie na Wc. ... Poradíte mi niečo čo by som mala urobiť?? Alebo mi napíšte niečo s vašej skúsenosti .. som s toho zmätená .. dík a pa

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Streptokok, žalúdok, bradavičky.. - Fórum - ZDRAVIE.sk