Lubim ho, ale ma maly penis

velkypenis

Vsetci, co vravite, ze sa s tym neda nic robit, klamete. Kazdy chlap s tym moze nieco robit, pokial ma spravne informacie, je vsak pravdou, ze to trva isty cas. Viac sa docitate na -odkaz odstránený-

moli123

Vykasli sa nanho ja viem ,ze by sme ludi nemali odsudzovat zato ,ze su tucni laebo aky ... ale ak si to naozaj neuzivas tak to nebude klapat a ani dieta by ti nebol schopny urobit

povedz mu to tak jemne on to pochopi ...

Soooňkaa

Moja zlatá,keď ho nemá aspoň do ruky,tak utekaj...alebo nech si kupí umelý na traky...aspoň budeš istá,že neostaneš v tom!! ale zas živé mäsko je žive mäsko!!!!

limetka20

ako ti zavidim..co ja by som zato dala.. ja som mala vzdy stastie len na choboty nad 20 a bolelo ma to cize som vzdy tuzila po maličkom.. nenechavaj ho preto ..

krtko-lampa

Vsak napis rozmer boze moj. Stale iba maly, velky potrebujeme cisla. Jasne, ze ti povieme daco ine na rozmer: 5cm, 10cm, 15cm a 50cm ... na 5cm bude ina rada ako na 10cm.

milada1111

zalezi co je u teba maly.a aj s malym penisom sa da sexovat,len to trosku trva kym si tvoja vagina na to zvikne a celkovo treba nachadzat urcite polohy kde ta penis mozes rajcovat,takze vela stastia pri skusani.ked nenajdes v tom vobec nic,tak neviem ci by si dokazala s nim ostat dlhodoba,samo zalezi aj na tom kolko partnerov si uz mala,lebo ked on bol tvoj prvy,tak ver mi,po case ta to s nim omrzi.pokial vies ako chutia aj ine penisy,tak potom vies preco ho lubis a ako hovorim,treba skusat rozne taktiky