Lubim ho, ale ma maly penis

pizza

vztah s chlapcom co ma maleho nema zmysel...vsak vsetko j elen o sexe a ked si vobec neuzijes chuda moje male si normalna takeho neee....najdi si radsej nejakeho africana co ti creva roztrha a ustami ti bude vychadzat!!!! :) peknu jebacku :)

vanillka

Sex, je veľmi dôležitý a ten kto hovorí opak, klame.Rada by som sa ho na to opýtala po 10 rokoch strávených v takom vzťahu, či by to aj potom tvrdil

xxxxxxxxxxxx

ja si tiez tak myslim excell...mozu to napisat len zeny frigidne...u mna vo vztahu to musi ficat aj v posteli tiez som mala partnerov ktori mali maleho a uz viac som s nimi nesla len koli tomu aj ked som si s nimi rozumela...mna to nebavi ked skoro nic necitim preco by som mala s niekym takym spavat ...oni sa uspokojili a zaspali a ja co? rokmi by som bola riadne deprimovana zenska :-D

Excell

Nemá taký vzťah zmysel ak nie si spokojná. Niektoré trubky tu vypisujú že vzťah nie je o sexe. Omyl. Práveže vzťahy sú hlavne o sexe. Veď o čom inom by aj boli?

krtko-lampa

Tak nech zacne pouzivat nejaku z technik na predlzenie penisu. Nejake natahovania a presne postupy na to boli, som to cital, ze niektory aj 20cm s tym spravili. Ale to je na dlho na rok dobry a treba sa tomu hadam hodinu denne venovat ;) ja som na to nikdy nemal cas, ani chut ;) ale mozno jemu by to slo ;)