Premrhany zivot?

Príspevok v téme: Premrhany zivot?
januliatko66

Mam 15 rokov a mam pocit ze si mrham zivot... nechodim kazdy piatok vonka.. nieze by ma nevolali . na akcie som prizvana..ale bud mi je trapne ich na chatu kde su len sami chalani.. alebo ma uz nebavi kazdy piatok byt opitaa ... nieze by som bola nejaky ozran ale v tomto som si uz co to preskakala... ale tak nviem mam pocit ze ked sa mi nci nechce.. a sedi doma .. tak ze si premrham zivot. a potom ma vycitky.:(.. skutocne si ho mrham tym ze sa nenutim? alebo mam hcoit vonak len ked sa mi mne samej chce.. ja neviem :(

kikina

veronika, nie z konca sveta ale z drheho konca Slovenska, zlle si precitala:)
a chcela som ICQ cislo od bez_priatelov , ale keby si mala, tak kludne popisem aj s tebou:)

veronika2

Teraz nevim koho si pytas moje ICQ? Noo tak ja ICQ nemam...no tak to ked mas kamosku z druheho konca sveta sa moc casto asi nevidite :)) a odkial si?

violla

V 15tich ti zivot este len zacina takze povedat ze mas premrhany zivot mozes tak v 50ke. Najdi si normalnych kamosov a uzivaj zivota zmysluplne a nie na ozranparty. Presne ako bolo spomenute, netreba mat 20 akozepriatelov, staci par skutocnych.

kikina

bez priatelov.... netreba ti kamosov na kazdy prst 10, staci jeden a poriadny... ja mam tiez na celom svete len 2 kamosky, a to jedna je z druheho konca slovenska

bez_priatelov

ja mam tiez taky problem a mam tiez 15...nemam ziadnych kamosov som uplne sama...na celom svete....nemam saq komu zdoverit so svojimi problemami...so svojimi prvymi laskami...som uplne sama nikomu neprajem ten pocit nikomu....cely vikend...aj prazdniny..som na pocitaci..a tak.......myslim aj na samovrazdu....nikomu na mne nezalezi...naco tu budem