Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

OD ZAJTRA CHUDNEM,KTO SA PRIDA???

danuska123

mirka ziadny problem lenze jaaaa som chudla ze ,,od zajtra,, asi pol roka kazdy den:)aa ked si povies ze od zajtra taaak dnes budes este vela jest leeebo si ces pred dietou dopriat este ..aa potom si povies zajtra ze zase od zajtra chudnes aaaa zase budes vela papat... jaa som sa nastvala a povedala som si ze staci ze ziadne od zajtra aaale od teraz.a za tri mesiace upravou stravy som chudla cca 9 kil.

dadka21

ok mirka neboj sa kazdy den sa posnazim ti tu napisat ako sa mi dari, ale pis aj ty ano???aby sme vedeli ako sme na tom :)))

mirka007

danuska123
lebo som povedala ze od zajtra,nejaky problem?

dadka21 okej tak drzim palce a postupne pis ako sa dari

dadka21

ahoj mirka, ja sa k tebe pridam, chcem tiez chudnut bez diet a uz som aj zacala aj ked meriam 165 cm a vazim 56 kg co by bolo v pohode ale vobec na to nevyzeram, vsetci mi hovoria, ze vyzeram tak na 62 kg, tak som si povedala, ze idem cvicit aby som nechudla na vahe ale na vyzore, aby bolo vydno, ze mam tych 56 kg, takze sa pridavam k tebe, ale nie s dietami alebo s obmedzeniami proste upravim si jedalnicek a budem cvicit to urcite pomoze

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.