Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

poradíte?

Príspevok v téme: poradíte?
okana

myslíte že mám chudnúť jed mam 163cm a 52 kg?ono to vyzera že mám akurát kg ale vidím že mi všade začína sadielko trčať....každý den som cbičila no v poslednej dobe nemám čas ..a začala som papať dosť sladké...myslíte že ak obmedzím sladké a aspon 2 krát do týždna si zacvičím že to bude v poho?

oko8

no to ti mozem dat radu nesol si tolko lebo po slanych jedlach chutí sladké a este tusim jablcný ocot znizuje chut na sladké alebo na jedlo uz nepametám celkom

okana

oko8 mno snad nepriberiem moc...bo teraz neviem prečo ale velmi mi začalo chutiť sladké nikdy som moc sladké nepapala a teraz maam problém zapnúť nohavice :((( už to nie je ono...

oko8

cvicit podla mna mozes, ale myslím, ze mas normálnu hmotnost. Ked si dás puding so slahackou pretoze mas nan chut nic sa nestane. Nedostatky skus odstránit len cvicením. Tuky sa ti pri cvicení budú premienat na svaly.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

poradíte? - Fórum - ZDRAVIE.sk