Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mlady vzhlad...nejaka vizazistka mi vie poradit?

fijka

JA MAM 40. VIE MI NIEKTO PORADIT AKO OMLADNUT???? NEJAKE DOBRE TRIKY :-)(vlasy,make.up, licenie, masky, nieco proti vraskam....no je toho dost)

mlada255

tak asi vazne vyskusam ten trosku tmavsi make-up pretoze ja som strasne bleducka, tiez to mozno velmi omladzuje. To licenie čo pisete sa mi paci skusim ako mi to pristane :).
Take nafarbenie obocia robi hocijaka kozmeticka? Nevyzera to umelo? Aky tvar obocia je najlepsi?

gwanie

No kedze si este len studentka na strednej, dymove licenie by som ti urcite nedoporucovala, mohla by si posobit povokativne aj na ucitelov, okrem toho dymove licenie je prilezitostne a nie na kazdodenne nosenie. Co by ta mohlo "zostarnit", je o odtien tmavsi make-up, ci puder, jemne ocne tiene v zemitych odtienoch, alebo olivovo-zelenu, bielu ocnu linku na dolne ocne viecko, na horne viecko mozes tiez pouzit tmavo hnedu tekutu alebo tuhu ocnu linku, obocie si dat napustit svetlo hnedou u kozmeticky, aj mihalnice na cierno. Licka broskynkove, pery tiez broskynkove :-) Oblecenie je perfektne co ti Luna doporucila, je velmi shik a nie je pre tridsiatnicky, kludne si ho mozes dovolit a v tvojom veku. Aj decentny vystrih je v poho.. To oblecenie je podla najnovsej mody a hodi sa pre rozne vekove kategorie.... Vlasy by som ti radila rozpustit a mierne natocit .-)

kikina

dymove licenie... ale neprezen to s nim velmi, k vyrazne nalicenym ociam patri vzdy nenapadny ruz ci lesk na perach...
o par odtienov tmavsi makeup podla mna ma ucinok akurat tak masky ...
a urcite nevsadzaj na vystrihy, ze ta spravia dospelejsou.... opak byva pravdou, moze sa stat ze budes posobit ako "mala stetka:)" .... ale decntnym vystrihom nurcite nic nepokazis

luna

Tym tmavsim make-upom som nemyslela aby si natierala tvar boxom na topanky a oci oramovala tmavou linkou. Da sa na tom popracovat aj tak, aby vysledok bol velmi vkusny a sviezi. A to oblecenie je tiez velmi mladicke a hlavne modne. Nie pre tridsiatnicky. Ale kazdy mame inu fantaziu a dokazeme si to po svojom vylozit .-)

jamka

viem sice pochopit ze by si ovela radsej vyzerala starsie,ale ked das na niektore tuna rady typu "tmavsi makeup,vela makeupu,cierna linka,kruhy nausnice,vela spiraly atd"-budes skor vyzerat LACNO a zmalovane,neprirodzene.

namaluj sa normalne,nedavaj si kilo makeupu ani tmavsi (tmavsi makeup vyzera ako maska !),resp ked nemusis makeup si vobec nedavaj..len zvyrazni trosku licka farbou...a k tomu obociu-obocie sa da malovat aj ocnymi tienmi

a oblecenie-nenos take pubertacke kikiriki..ale na druhej strane si este mlada tak si neobliekaj oblecenie pre 30rocnu ;)

mlada255

luna tak uz si to teda viem predstavit :). To sa mi aj paci, v lete si urcite nejaku kupim

n..takze ja s obocim mam trosku aj problemy. Pretoze ho ma prilis svetle a kebyze si ho farbim ceruzkou je to prilis umele. No mozno idem na to len nespravne. Mam obocie riedke, takze ho nepotrebujem ani trhat, nieje zarastene ani nic podobne :DD...Mám hnede vlasy pre niekoho su to svetlo hnede vlasy ale ja by som povedala ze je to taky stred. Oči mam svetlo sivo modre teraz v zime dost svetlu tvar aj pokozku celkovo. Mám nizku chudsiu postavu, uzky pas.

n...

ahoj narprv dobre obočie.. potom učes dlhé vlasy rovné pekne natopírované vyzdvyhnuté ... potom linku čiernu... farbu na líza veľa špirali.. make up... kruhy naušnice.. nejaké triko.. nejaký korzetík.. alebo také rifle čierne bieli opasok... čižmy vysoke.. a ideš;) najprv nám popiš máš tmavé vlasy.. bledé dlhé akú postavu a tak takto len hadame

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.