moze takyto vztah fungovat?

jasomto

U kazdeho je to individualne, ale ja s tym nemam dobru skusenost. U nas to ani nebola tak vzdelanostna uroven ako to, ze mojmu byvalemu nedochadzalo, ze aj ja mam nejake potreby. Bola to skor neustretovost. Tu ide skor o to, ci je clovek citovo vyzrety nie ci vie kto je Nelson Mandela alebo tak...teraz mam chlapca ktory tiez nema vysku a ja na nej studujem...rozdiely su len v tom, ze ja mam mozno trochu väcsiu slovnu zasobu a viac vedomosti o mojom odbore. Ale je pravda ze u vzdelanych ludi su myslienkove operacie zlozitejsie a niekedy sa moze stat ze druhy ich nepochopi, ale nemyslim, ze ked sa miluju je to az taka prekazka. Ked uz si sa zamilovala do niekoho, kto ma nizsiu vzdelanostnu uroven tak asi to ma dôvod. Moj drahy ma dobry vseobecny pehlad a je velmi schopny aj bez vysky takze je to vpoho

jasomto

U kazdeho je to individualne, ale ja s tym nemam dobru skusenost. U nas to ani nebola tak vzdelanostna uroven ako to, ze mojmu byvalemu nedochadzalo, ze aj ja mam nejake potreby. Bola to skor neustretovost. Tu ide skor o to, ci je clovek citovo vyzrety nie ci vie kto je Nelson Mandela alebo tak...teraz mam chlapca ktory tiez nema vysku a ja na nej studujem...rozdiely su len v tom, ze ja mam mozno trochu väcsiu slovnu zasobu a viac vedomosti o mojom odbore. Ale je pravda ze u vzdelanych ludi su myslienkove operacie zlozitejsie a niekedy sa moze stat ze druhy ich nepochopi, ale nemyslim, ze ked sa miluju je to az taka prekazka. Ked uz si sa zamilovala do niekoho, kto ma nizsiu vzdelanostnu uroven tak asi to ma dôvod. Moj drahy ma dobry vseobecny pehlad a je velmi schopny aj bez vysky takze je to vpoho

kikina

pripajam sa..v dnesnej dobe je strasne vela vysokoskolsky vzdelanych ludi, no to este neznamena ze su aj dobrymi partnermi..dobre,mozu byt mudri, inteligentni a pod. ale velakrat im chyba to co maju "menej vzdelani" tzv. chrbtova kost..byt ludský, chápavý, jednoducho charakterný nas vysoka skola nenauci...som si ista ze mnoho ludi bez vysokej skoly su okrem toho na vysokej inteligencnej urovni a vedu plnohodnotny zivot aj napriek tomu ze nemaju pred menom par bezvyznamnych pismenok...hoci ja sama som studentkou VS a mam partnera VS vzdelaneho, nikdy by mi nevadilo keby VS nemal, pretoze je uzasny bez ohladu na pocet skoncenych skol

uja

drahí moji,ja mam s týmto až moc skusenost.cize vztah ide v pohode,ale ako sa nahle vyskytnu nejake problemy tak uz to ide dolu,proste maju primitivne nazory ako ked je hadka,velmi velmi dobre to poznam,poznam takych vela...

vear

Súhlasím s moniqou87. Nie všetci, ktorí nemajú VŠ, alebo aspoň maturitu sú neiteligentní. Treba rozlišovať inteligenicu a vzdelanosť. A to je rozdiel. Skôr k životu potrebuješ inteligentne rozmýšľať, ako aplikovať vedomosti, ktoré sme nadobudli zo školských učebníc a podobne. Boli by ste prekvapení, ale poznám veľa ľudí, čo majú len učňovku a sú šikovnejší ako vysokoškoláci. Takže som za to, že taký vzťah môže fungovať.

moniqa87

clovek moze byt rozumny a byt na vysokej inteligencnej urovni aj ked ma len ucnovku...
a ja mam zasa partnera, co ma "len" ucnovku, ale zato si skvele rozumieme...
mozno som sa zo zaciatku obavala, ze to bude preto skripat, ale vobec...
ja som spokojna, nemusi to sice vyjst kazdemu, ale hadzat flintu do zita tiez netreba

niekto

chlapom narozdel od zien nejde o peniaze
ale o vyzor nemyslim si ze by v tom bol problem s coho asi tak ziju zlatokopky :)