Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ASI mam sarlachovu anginu :( ?

Príspevok v téme: ASI mam sarlachovu anginu :( ?
patkoo

Dobry den ,..poradte mi zajtra idemn apohotovost vlastne dnes,... dnes je sobota,..a zacalo mi byt zle v skole v STREDU ,..dosiel som domov mal som horucku 39,6 o hodku som mal 40,3
Tak som si dal ibalgin a mal som zas asi 39,6
stvrtok som bol doma citil som sa po ibalgine super , horucka ustupila no k veceru zas 39,7 z ibalginom,.a stale som kaslal a kaslal a taky skor suchy kaslel,..ale mam ja hlieny ale kasle je suchy no a trosk som citil dako blbo pridusky/pluca, .. piatok som bol u obvodnej , vraj vyroza,.. dala mi lieki , dal som si to , lenze teraz vecer ma uz boli aj ked prehltam :(( a dost ,..a je to nenormalne neprijemne, ..co mi teda je ? a ako sa zbavit tej bolesti prehltania ? este som postrehol ze mi vyschne hrdlo tak po pol hodine jak nepijem ,..no a mam to asi stoho , lebo som razo bezal na autobus a jak mi dochadzali sily tak som dychal pusov a vonka bolo -2 a ja som dychcal ako kon ,.. tak co to moze byt ? nachlladnutie ? sarkach,? zapal pluc? priedusiek ?

dakujem moc za rady

jasnovidka

patko, ak by si mal sarlach, co je infekcne ochorenie, mal by okrem bolesti hradla aj drobny vysev najma na trupe. to co ty opisujes je viroza, tu treba vylezat, znizovat teplotu antipyretikami a zabalmi, popripade uzivat nejaky expectorans, na bolest hrdla kloktat slanym roztokom, prijimat dostatok tekutin.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ASI mam sarlachovu anginu :( ? - Fórum - ZDRAVIE.sk