muzi preco podvadzate?

bravo

podvadzaju aj zeny aj muzi ale su aj taky co nepodvadzaju ja som nikdy v zivote ziadnu babu nepodviedol ani svoju terajsiu by som nepodviedol lebo ju neskutocne milujem :)

jjjjjjjj

je to trápne ako jeden druhého poceňujete...muž bez ženy je nič a žena bez muža je o ničom..keď su spolu v harmonickom vzťahu je to najsilnejšie

technécium

wlada už klasika súhlas s tým, že dôvod musí byť vždy
dobre fungujúci dlhodobý vzťah musí obsahovať okrem klasických vecí aj rešpekt- to je hlavné a sú len 2 veci ktoré ľudí ovládajú a ovplyvňujú a to strach a nádej- buď sú prítomné obe, alebo len jedna z nich- vždy

wlada

Chlapi,vravim len jedno.Dôvod musi byt.Len o nom nevieme :-)
Ale vztah - prip.uz manzelstvo - nie je sutaz,nejde o to si dokazovat ja ci ty som lepsi,mudrejsi,zrucnejsi...ak sa mame radi,vieme ze sme odlisni a mame sa doplnat a nie sutaziť,muz i zena ma svoje miesto i poslanie v zivote a to ma splnit, a ked si najde este aj pracu co ho bavi - tak je vyhra a pohodka,ze?

technécium

vieš niekto, štatistika je divná vec, jej výsledky záležia len od vstupných údajov a tí čo ich zadávajú ich zadávajú aby boli prispôsobené marketingu a ľudia boli oblbovaný, len kvôli financiám, to máš ako v kine premieta sa 32 obrázkov filmu za sek a 33 je marketingový ťah
zober si napr štatistiku rozvodovosti po a pred svetovou vojnou tou druhou a pochopíš to

technécium

pre niekto, určite nie je príjemné čo sa ti stalo, určite, ženy podvedú aj takých, ktorý sa o ne starajú po všetkých stránkach a myslím, že práve preto ich podvedú, skôr myslím, že je to tak ako píše wlada- /mimochodom dobrý nick máš aspoň oprášim na klávesnici písmeno w/,proste musíš žene odporovať a robiť po vôli len po určitú hranicu, ktorá je u každej individuálna a niekedy treba tú lichôtku a nevypočítateľnosť aby sa nezamilovala do iného, proste sa to nesmie prehánať ale ani zanedbávať, tak to nejak bude podľa mňa

niekto

prepac za vyraz ale to je riadna kravina
ja som bol podvedeny uplne bezdovodne
zeny podvadzaju rovnako casto ako muzi
vobec nieje pravda ze musi trpiet vo vstahu ...

wlada

Zeny-ked uz podvadzaju,tak to musi byt poriadny dôvod.Zamilovali sa.Doma ju uz rok nik nepohladil.Rok ziadna lichuotka od muza-len same sekirovanie a okrikovanie a pod.Sex-hruza a des,hore dole uz som,chapete???