Pocit zbytocnosti, depka - neviem z nej von

Príspevok v téme: Pocit zbytocnosti, depka - neviem z nej von
depka

ahojte. myslim,ze podobna tema tu uz niekde koluje, ale... Nevadi. Prvykrat v zivote som v strasnej depke.. Mam pocit, ze som uplne zbytocna. Samej zo seba mi je zle z takehoto pocitu, pretoze pre mna je zivot krasnym a velkym darom a nikto tu nie je zbytocne.. Viem, ze ono to raz prejde, ale.. Mam pocit, ze teraz uz len prezivam a a nezijem.. Zda sa mi, ze o vsetko dolezite prichadzam, o vela dolezitych ludi - prisla som o milovaneho cloveka (rozchod), teraz sa mi zda, ze prichadzam o dobreho kamarata.. Stale rozmyslam, kde je chyba, co robim zle. Ale na nic neviem prist.. Mam malo priatelov, na nete ich mam "vela" - kazdemu z nich dokazem poradit aj pomoct, ale sebe nie..Potrebujem najst Nieco.. Ale to Nieco vobec netusim co je. Nieco, co mi pomze, zachrani ma a da mi zase pocitit, zetu je miesto aj pre mna..Ked som dnes sla domov, sla som ako telo bez vnutra, cez cestu som sla takym sposobom, ze som uplne kaslala na to, ci ide nejake auto a to zacalo byt pre mna alarmujuce.. Co to robim? kde sa stratilo to usmiate slniecko?? Viem, ze so sebou musim nieco urobit, ale ja fakt neviem co.. Nechcem si hladat kamaratov "nasilu", a neviem kde ich mam hladat.. Na akom kruzku, alebo com..Prichadzaju vianoce a ja sa vobec netesim..Skor mi je z toho strasne smutno.. mam pocit, ze nemam nikoho(o rodine teraz nehovorim, lebo tu mam najlepsiu na svete).. Sama citim, ze sa uzatvaram do velmi zvlastneho sveta, ale asi zacinam byt apaticka, ako keby som uz nemala sil s tym nieco urobit..Nechcem sa s tym ale zmierit, pretoze chcem znova zit normalne a chcem sa obklopit vela ludmi, ale akosi neviem najst cestu, sposob.. Piste sem uplne cokolvek.. sady, nazor.. co len chcete.. Dakujem :)

¤#×

aký je ten tvoj priateľ ? Vieš odhadnúť jeho reakciu ? ťažko niečo poradiť, lebo každý reaguje inak.
Ale určite mu daj vedieť čo k nemu cítiš.
Osobne si nemyslím, že vrhnúť sa na neho by bola tá správna cesta. tak mu to aspoň povedz. Napr. na ceste domov. predpokladám, že ťa pôjde odprevadiť.
ďalej uvidíš ...
Ak to zo seba nedostaneš, tak sa budeš umárať a ani nebudeš vedieš nad čím. teda vlastne len nad sebou, že si nenašla na to dosť odvahy.
prajem ti aby ti to vyšlo.

ciro

netrap sa obcas to zazivame vsetci, musis si povedat , hore hlavu ideme cez mesto a usmievaj sa na seba na ludi okolo seba , vkroc do nejakeho obchodiku a kup si nieco male mile pre radost a tes sa zo zivota aj ked je "pes" neboj zas bude faj to mas ako z pocasim raz je pekne a potom skaredo a zas sa vyjasni , viem o com hovorim pa sme tu s tebou

depka

boli sme spolu v dvadle s tym mojim kamaratom, ktoreho som chcela pozvat na rande-on ma zavolal, ale nebolo to ako rande.. to vysvetlim neskor ;) no a ja ho idem na revanz pozvat do divadla. a chcela by som sa o nieco pokusit, aleneviem ako.. dat mu rovno pusu alebo ho chytit za ruku mi pride ako uplny sok. :) chcem nieco , co by bol len sok a nie uplny sok :-) tak mi prosim poradte... neviem ci mu mam nieco povedat, alebo co.. ako by ste to spravili vy?

depka

ajojte. taakze. poviem vam, ze dnes som mala celkom pekny den. Predchadzal mu nie velmi potesujuci vecer, nakolko som pravdepodobne stratila pre mna dost doleziteho cloveka, aaaaale: dnes ma zavolali spoluziaci aby som s nimi stravila na chate silvestra.. necakala som to (totiz tento romk som prestupovala a som tak trochu nova v kolektive) a velmi ma to potesilo. jasne ze som suhlasila a tesim sa na to.. prislo to ako z nebies.. totiz myslela som si, ze stravim silvestra s tym clovekom, s ktorym sa to vcera asi skoncilo (kamarat, ktoreho mam velmi kamaratsky rada - ale to je dlhy pribeh ze preco sa to skoncilo)a bola som aj z toho taka smutnucka, ze nakoniec asi ostanem doma a dnes toto.. no parada :)no a dalsia vec:zajtra vecer idem s tym kamaratom co som ho chcela na rande pozyvat do divadla ochotnickeho.. Zavolal ma on. nemyslim si ze by to on bral ako rande, ale nevadi. aj tak ma to potesilo. tak.. Som chcela napisat aj nieco pozitivne :-)) nech vidite ze aj moje dni, hoci su teraz z 95% cierne, su niekedy aj fajn,,. inspirujte sa :)majte sa kraaaaaasne

medicka

ani ja nechcem moc tu na fore zverejnovat, tak ak chces daj mi nejaky tvoj mail, abo mi napis na m.medicka@zoznam.sk oki?