Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

trpela som 10 rokov na bulimiu...POTREBUJEM PORADIT !!!

Príspevok v téme: trpela som 10 rokov na bulimiu...POTREBUJEM PORADIT !!!
karina

Ahojte, trpela som 10 rokov bulimiou/ako som zistila,ze som tehotna prestala som ...je tomu uz 5 rokov/
Teraz zacinam mat zdravotne problemy .. myslim,ze to s tym suvisi...
mam problem s hrdlom. Neboli, ale mam akoby napuchnute v hrdle..tvori sa mi tam hlien...niekedy sa mi tazsie prehlta..bolesti v jamkach klucnych kosti/neviem ci to s tym suvisi.´..ale je to neprijemne..bodave bolesti/
Bojim sa ze to moze byt rakovina..ked si pomyslim, co som to svojmu telu vykonala najradsej by som sa nakopala do zadku...mlada a blba som bola...
Prosim ma niekto z vas podobny problem...alebo poznate niekoho kto by mal nieco podobne..Bola som HNO ale nepovedala som lekarovi ze som trpela bulimiou ... dal mi nejake lieky, ktore nepomohli..vraj reflux...ale to je blbost ...dakujem za rychlu odpoved

//duplicita
www.zdravie.sk

karina

ahoj fff000, som rada ze si odpisala a popisala si svoje pocity...moj manzel tiez netusi ze som mala bulimiu..hrozne sa za to hambim...dokoknca sa neviem doktorovi zdoverit ...
... hej poznam tie pocity, boli casy, ked som nerobila nic ine len jedla grcala a to cely celucicky den...bola som taka unavena a zoslabnuta...dokonca teraz mam stale problemy s koncentraciou, moje zuby su ako zuby 80 rocneho cloveka...
teraz som zase tlsta ale je mi to jedno..snazim sa schudnut ale zdravo, chodim na plavanie a snazim sa obmedzovat...
keby sa cas dal pretocit spät...;(
drz sa ... ak ti mozem poradit, skus si najst nejaku zalubu, mozno sport..to je jedno len chod medzi ludi...

fff000

karinka..ahoj.....ja som trpela bulímiou 4-roky...,,,nevieš si predstaviť ako mi bol,,,bola som vydatá..aby som mohla jedlo vyvrátiť.,.posielala som manžela preč z bytu..,,,stále som bola nervózna..všetko mi vadilo,, až raz to začalo: začalo mi prichádzať z ničohonič zle, mala som závraty, každou chvíľou som čakala, že opadnem, a každý deň som mala bolseti pri srdci...to mám aj dodnes..začali sme s manželom chodiť po lekároch, na pohotovosti som bola ako doma,,,,lenže nikto mi nič konkrétne nepovedal,,,sdamozrejme ani ja som lekárom nepovedala...že trpím bulímiou-teda trpela som..lebo potom som prestala, poviem ti Karina..bolo mi každým dňom horšie a horšie,,,nakoniec som musela od manžela odísť...-nepovedala som mu dodnes, že som trpela bulímiou..je ale smutné, že si nevšimol ako sa mu pred očami strácam...-každý to videl len on nie, keď som prišla bývať k rodičom..-nebolo mi lepšie, najprv mi nechutilo ani jesť..bolo to hrozné,,najhoršie boli tie nevoľnosti a bolesti celého tela
inak dnes som už 14-mesiacov bez manžela-vďaka bulímii sa mi rozpadlo manželstvo..,,,bulímiou netrpím už skoro 2 roky..ale zdravotné problémy mám dodnes...často mi je veľmi zle, mávam závraty..a tie bolesti srdca sú najhoršie-neviem,,,či som si nejako ublížila,,ale určite to je daň za tú bulímiu...,,neviem,,ako je tebe...ale poviem ti..že kedysi som bola plná života, ničoho som sa nebála-dnes sa všetkého bojím, kontrolujem sa, myslím si, že bulímia si vyžiadala príliš vysokú daň..-mám pocit, akoby som to nebola už ja...podpísala sa ta potvora asi aj na psychike..pretože lekári mi vravia, že tie problémy sú psychického pôvodu...takže kočky..zapamätajte si: nikdy nič a nikto nestojí za to, aby sme si zničili nejakou bulímiou alebo anorexiou život a zdravie...keby som tak mohla tie roky vrátiť dozadu...-nikdy by som s niečím takým nezačala

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

trpela som 10 rokov na bulimiu...POTREBUJEM PORADIT !!! - Fórum - ZDRAVIE.sk