90 dnova...od 02.02....ide so mnou niekto ???

venere

no ja som dnes porusila...
r:pomaranc
d:pomaranc
o:chlieb s maslom a paradajka
o:delissa,jogurt activia vanilka
v:banan,rozok s maslom,paradajka,vianocka s maslom

hm no bolo toho dnes na mna privela..taky rozlietany den..

nuso

cauko,tak ovocny den som zvladla,chvalabohu.Je pre mna najtazsi,ale asi si zvykam,lebo dnesny bol lepsi ako ten prvy.Dnes ma napadlo,ze okrem zeleneho caju pijem aj ovocny a ten som pila hocikedy.Neviem,ci sa moze len do obeda, alebo v ovocny den.

vierrka

no tak to si ma ukludnil dakujem :) LEbo toho sa vzat nemienim urcite...
No, inac este jedna vec ja nechcem zhodit az 18 kg a viac tak myslis ze sa to da dajme tomu po mesiaci, co bdue ten vody den presrusit? alebo to ma efekt len ked to drzis 3 mesiace?

muco

Ahoj Vierrka, ja som na 20. dni. Pijem zelený čaj denne okrem ovocného dňa. V ovocný deň sa znažím piť len ovocné čaje.

vierrka

ahojteee babyyy... Ja zacinam dnes ale pottrebpvala by som tiez podporu preto sa chcem opytat cii sa mozem k vam pridaaat :)?
Dala som si nma ranajky pomarancik a kiwi , ale mam ete jednu otazocku, neviete ci sa moze pocas diety pit zeleny caj? LEebo ja mam prenho slaboooooooost :)

nuso

caute,tak prave som dojedla spagety,chuti mi aj suche bez omacky (kedze som ju nestihala)Doobeda som mala citronovu stavu,o hodinu pomaracovu-riedene vodou a potom kiwi.O 15tej to bude varena zelenina a na veceru si urobim cerstvy zeleninovy salat.
Vcerajsi den bol tiez v pohode.Do obeda ovocie(citron,pomaranc,grep-hodinove pauzy a o 12tej banan)
O 15tej zeleninova polievka zahustena zemiakom a to iste aj o 18hod.No a neodolala som vecer varenemu bôbu.

Endiska

ahojte, ako sa vam dari? pochvalte sa :)

ja som vcera mala taky dost odveci den, obedovala som u priatela takze som s dietou vymyslat nemohla takze som mala peccene kurca s hranolkami, potom do mna este napchal kusok torty a cukriky... a prisla som domov a rozculil ma pes lebo mi zjedol vsetko ovocie (ktore som mala na mikrovlnke... asi 4 jablka a 3 hrusky...) tak som sa ukludnila cokoladou... no, tak ale dnes si vecer odpustim sladkost... a uz sa tesim zajtra na ovocie :) tak drzte saa a dajte o sebe vediet :)