Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cvicit rano ci vecer?

isabel

No a v com je problem, v tom kakave, alebo v tom ze okrem toho nic nejem na ranajky? Lebo pokial viem, odporucaju sa aj chokapik a ine take hovadiny s mliekom na ranajky, tak ja mam mlieko bez tych blbosti, to nestaci??

alilien

rano kakao a potom az obed ? tvoj tatino ma pravdu..nie je to vobec zdrave mas jest viac krat do dna male porcie!

ivanka_83

ked cvicis spravne brusaky, chrbat nemoze boliet.mna naucil brusaky partner.vobec ma chrbat neboli a brucho mam jak tehlicky skoro...akurat mam strie a plet je nic moc.svaly sa rysuju.inak jeden krat rano brusaky zazraky nerobia

isabel

Nuz ja davam brusaky, no je pravda ze ma z toho boli chrbat. Tak mas dajaky cvik na brucho?
A rano zvyknem tak o pol 8 vypit pohar kakaa a hladna potom niesom, najblizsie jem az o pol 1 obed. Je to zdrave alebo dobre? Tatino vravi ze akurat tak na zaludocne vredy.

kikina

Ak chceš schudnúť tak ti odporúčam hlavne ráno. Ak iba spevniť tak je to toisté ako večer-podla toho čo ti je lepšie.RÁNO:Zacvič si, ale brušáky ti neodporúčam, poškodzujú krčnú chrbticu. Potom vypi 250ml vody alebo bylinkového čaju a ešte cca. hodinu vydrž nič neranajkovať- návod na úžasne zrýchlený metabolizmus. čiže rýchlejšie spalovanie kalórii a svieži začiatok dňa.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.