Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Biele hrudky v hrdle...neviem to lepsie opisat

Príspevok v téme: Biele hrudky v hrdle...neviem to lepsie opisat
maruskacica

Ahojte! Uz dost dlhe obdobie par rokov mavam pravidelne v zime aj v lete biele hrudky/hnis/ na bočnej strane hrdla v tych dierkach :DD..nenapadnu ma lepsie slova, neviem to lepsie opisat sorry. Chodim pravidelne k lekarke, pravdaze len v tedy ked mam chripku a podobne. Pytala som sa lekarky kedy mi to zmyzne a ze časom. To sa s tym neda nic robit? Vadi mi to velmi, lebo to zapacha. Co s tym?..nejake babske recepty?...dakujeeem

Lucinocka144444

Na to niesú čaje ani nič také. Treba to len vybrat buď čajovou lyžičkou alebo vatovou tyčinkou alebo prstom. Sú o tom aj také videá - Tonsil stones.

Ahoooooooooj

Ahoj! Našla som liek riešenie hrudok v hrdle je PANADOL 500 zevina je to skvele riešenie ja som ich mala tiež a prvý deň bolo po nich ja jasne že tam som ešte mala nízke hrudky ale do troch dni sú pre ďakujem
PS
A len tak pre zaujímavosť je to na recept ;(

Ahoooooooooj

Ahoj! Našla som liek riešenie hrudok v hrdle je PANADOL 500 zevina je to skvele riešenie ja som ich mala tiež a prvý deň bolo po nich ja jasne že tam som ešte mala nízke hrudky ale do troch dni sú pre ďakujem
PS
A len tak pre zaujímavosť je to na recept ;(

striekacka

aj mne sa robia tie biele hrudky....v poslednom case som mala na pravo v tej dierke za mandlou bielu hrudku a nedaj boze ju vybrat,ani s vatovou tycinkou,tou som si ju skor zatlacala hlbsie,ani pinzetou,vzdy som len kusok z tej hrudky odzdibla a dnes som to vyriesila najlepsie,bola som si kupit striekacku v lekarni za desat centov a jednoducho som to vytiahla zo striekackou. rozmyslala som aj a aj som kupila,ale uz zbytocne,kedze som to vyriesila,ze s odsavackou pre deti na soplik,ale kedze sa mi to krasne podarilo so striekackou,fakt odporucam...myslim,ze sa mi to bude robit aj nadalej,mozno tie hrudky su zvysky jedla,ale teraz uz mam riesenie... :o)

Mon8888

To co mate sa vola mandlove kamene (tonsil stones) a caje to neodstrania.nema to nic s anginou ani zapalom.su to usadeniny v tych skarach.jedina cesta ako sa ich navzdy zbavit je odstranit mandle.

parazit

Tiež mam problem s hrudkami na mandliach,ktore otrasne zapáchajú. O dutinu ústnu sa starám poctivo,prav. umyvanie zubov,čistenie medzizubneho priestoru,vyplachovanie Listerinom,dezinfekcia mandlí Joxom,nič nepomáha,už sa odmietam bozkávať so svojim mužom hoci sa snažím maskovať svoj dych,aj pri komunikáciii v práci sa snažím dodržiavať určitú vzdialenosť,alebo otáčam hlavu rôznymi smermi,vyzerám ako psychicky narušená ale ako inač to zamaskovať?Krvné testy mám v poriadku,takže som relatívne zdravá,len mám takýto hendikep.Tých bielych votrelcov na mandliach si pravidelne odstranujem.Kto mi vie poradiť?

[zruseny35]

ahoj...to su hnisave mandle.Možno ich mas aj zvečšene.Má to moj syn v puberte.Zapácha to vtedy ked ješ sladkosti a piješ sladku vodu(sirupova voda v škole a jedena sladkost na den a už je "vybavený"-cítiť to).Tak isto vadí ked do čaju dám citronku.
Pomaha mu na chrípky 500mg sumiveho c-vitamínu na den, do 1l vody-nieje vobec chory v priebehu roka,ani neochorie od druheho choreho.
Skus piť len bylinne čaje bez cukru (harmančekovy,mätovy), tie vytiahnu zapach aj keby išiel až zo žaludka.

majofrajo

Ja som skusal niekolko procedur..varil som si caj zo zazvoru, kloktal som slanu vodu a striekal som si na to aj tantum verde....ale najviac mi pomohlo,ked som si vatovu tycinku namocil v alpe a potrel som trochu pred spanim tou tycinkou tie vyrastky v hrdle...neviem presne, co najviac zabralo,lebo som si predtym nastriekal aj tantum verde...ale ked som sa rano zobudil,uz som v hrdle nic nemal. :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Biele hrudky v hrdle...neviem to lepsie opisat - Fórum - ZDRAVIE.sk