Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

DIskoteka s.o.s :)

Príspevok v téme: DIskoteka s.o.s :)
katka00

no tak ludia chcela by som vas poprosiť o radu!! ...chystam sa na diskoteku ..a kedže nemam s tym velke skusenosti ..tak by som vas chcela poprosiť o radu ze ako sa mam obliecť,učesať a nalíčiť..=)) ..nechcem to ale nejako prehanať .chcem posobiť prirodzene...poradťe plsss plss...kujeeeeeeeeemm ...=)

leerka

mne to tu skor pripada ako keby ste si z tej baby robili srandu...boze rukavicky, vejar, nadkolienky, biele nechty a ese aj sortky, to je akoze sila....sak v takej zime a sortky,nehovorim, na diskoteke je zima, ale ked dievca vyjde von tak zmrzne.....a este jej odporucte pstrosie pero do vlasov nie

tragedy

preboha vejar?? a biele rukavicky?? ved ale ona ide prvy krat na disco! nie na nejaku pochybnu techno party...to akoze aj tak nerozumiem tym vejarom a bielym rukavickam a tym divnym navlekom na nohy...no nevadi...kazdy ma vlastny styl.. ...

discogirl

starsi vacsinou na discy uz ani nechodia ;) a to dievca, kedze ide na discu prvykrat, tak viac ani nema :) a mas nejaky problem? tak daj nejake dospelacke rady :D:D:D som zvedava :D:D

discogirl

:D to som povedala zo srandy :D ja by som si nedala biele nechty.. ked som mala 14, raz som si to dala.. a riaadne som sa zmotavala na ruky vtedy :D no nic, troska srandy :D
a tie doplnky.. mas pravdu, ale ja ich velmi nevyuzivam.. velke prstene mi pridu take gycove.. neviem.. skor nieco jemnejsie, nech to pekne vyznie :) ale je to aj podla toho, co na seba hodis.. obcas sa hodi ten prsten a horibilne nausnice, obcas nieco jemne :)
podkolienky - pre mna to hned znamena hrooozne teplo.. radsej odhalene nozky ked uz tak :) posobi to viac sexy :) a tie lodicky.. poslem obrazok mojich favoritiek :)
www.suzishop.sk

nemusi byt takato farba ani styl koze.. ale otvorena spicka, podrazka v prednej casti vyssia, nie ako obycajne lodicky, a opatok nie ihlickovy :) ale takyto hrubsi :)

alebo nieco taketo.. v podstate to iste :)
www.prweb.com

lamačka srdc

neodporúčam žiadne tiene, vyzera to OTRASNE ked sa spoťíš....malo je niekedy viac...rakže len maskaru ak ti stačí, ak nie, tak aj ceruzku...nič viac...a hlavne dobrý makeup no nie vela aby si nebola ako mejkapova kralovna...........a mno ja by som volila tričko dlhšie pod zadoček....nejake krásne modne lodičky, bundičku,,,a hlavne!§§§§§ DOPLNKY..BABY NA TO STE UPLNE ZABUDLI....nejaky velký prsten,,ten si všimne zaručene každý,,najlepšie niečo ligotave(swarovski hmm:) ) velké kruhové náušnice s kamienkami..a ako vraví slečna predomnou....niečo biele..ale nie nechty to pôsobi hlupo podla mna....napriklad nadkolienky na ktorych je biely detail..to je božské:)
No a neviem ako vy,,,ale isto nič z činskeho obchodiku....to pôsobi ako od rusinky:D.....a sice nie každá baba si to môže \"dovoliť\" ale thak skuste hladat niečo decentné aspoň...nie nejaké žlté triko so štrasovými kamienkami preboha!!!:) da sa aj z čiňaku nakúpiť dobre len treba mať na to očko:)

thak hor sa na disco bejby:) baaaj:)

discogirl

a este... ak tam bude uv svetlo, daj si bielu vec nejaku :) nalakuj na bielo nechty a tak... bude to mat super efekt :P a kup si biele rukavicky :P a vejaaaaaar :) ten ti pomoze ked bude horko :)

discogirl

ak mas ofinu, pekne sa spotis na cele :)
ak nie, sprav si uces, aby si si ofinu vypla, lebo potit sa budes aj vtedy, ked si nechas volne lietat :)
co sa tyka licenia, hlavne sminky, ktore sa nerozmazavaju, a nie prilis ako nejaka z moulin rouge, pretoze nechces vyzerat ako stetka ze :)
oblecenie, radsej sortky a volnejsie tricko ako obtiahnute jeansy.. v nich je hroooozne teplo.. a to tricko-moze byt s vystrihom, ale neprezen to z rovnakeho dovodu ako licenie.. a hlavne! nech ti z neho nevytrca podprsenka! vyzera to nechutne a lacno..
drzim palce a daj vediet ako si dopadla :)

ptt

ja teda nesuhlasim...
podla mna,zato ze ides na diskot. nemusis vyzerat ako lolitka..
daj s to co nosis zvycajne do spolocnosti..v com sa dobre citis.nieco pekne.bud sama sebou.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

DIskoteka s.o.s :) - Fórum - ZDRAVIE.sk