Kozmetika - testovanie na zvieratách

Príspevok v téme: Kozmetika - testovanie na zvieratách
somzasadneproti

To je vám to fakt úplne jedno? Investujete tisíce mesačne do kozmetiky, ktorá je testovaná týmto nehumánnym spósobom, aj keď sú na trhu rovnako kvalitné výrobky ktoré netestujú. Veľmi Vás prosím, obmedzte kupovanie týchto výrobkov! Chápem, chceme byť krásne, máme svoje obľúbené značky, aleee... stojí to za to? Toľko utrpenia? Po internete koluje mnoho zoznamov firiem, ktoré testujú, ale veľa krát sa tieto firmy objavujú aj na netestovaných zoznamoch. Tak čomu veriť? Vybrala som značky, ktoré su najobľubenejšie a ktoré na 99% testujú:
COTY- ČIŽE RIMMEL, ASTOR, MISS SPORTY
COLGATE-PALMOLIVE
GILETTE
JOHNSON
PANTENE
ALWAYS
PAMPERS
CAMAY
REXONA
DOVE
LUX
TIMOTEI
MAX FACTOR
SCHWARZKOPF
LOREAL(OKREM MAYBELLINE- TÁ NETESTUJE, A GARNIER POUŽÍVA IBA IGREDIENCIE TESTOVANÉ NA ZVIERATÁCH)
Viac zoznamov si môžete vygoogliť.
Samozrejme, ale neverím, že všetky firmy ktoré prehlásili že netstujú to aj fakt dodržiavajú.
Vynasnažte sa kupovanie týchto výrobkov aspoň obmedziť!
Ja osobne som si obľúbila dekoratívnu kozmetiku Maybeline, ktorá pravdepodobne netestuje. A na telo používam RYOR ktorý netestuje vôbec.
INŠPIRUJTE SA!
ďakujem

Denz

bingham......ja som mal uz dva krat ban :DD
ja ak sa zacnem hadat.....:D
Uz som radsej krotky ako baranok:))
ale zas.......nikdy clovek nevie:))

SomZasadnePr- bingham by ta hodil vlkom.....ja zas to co by po tebe zostalo....krokodilom:)))

SomZAsadnePr

no tak ked poznam ludi ako ty, vidiet to najlepsie :D co som ti spravila, ze utocis? :D

inak co myslis ze by sa na mna vyhrli a roztrhali?? prepac, ale na to osm precitala uz dost vela knih o nich, aby osmm tomu uverila...

bingham

SomZasadnePr....teba by som hodil...medzi svorku vlkov...a hned by si zistil ake su medzi ludmi a zvieratami rozdiely...

SomZasadnePr

leerka, ibaze zvierata vedia presne to iste , co si napisala :D:D ved aj pes zavrti chostom ked je stastny... to nie je dostatocne gesto?